رفتن به محتوای اصلی
Nextory ؛ سرویس کتاب‌ صوتی و الکترونیکی

Nextory ؛ سرویس کتاب‌ صوتی و الکترونیکی

Nextory ؛ سرویس کتاب‌ صوتی و الکترونیکی است که یک پلتفرم جدید برای گوش‌ دادن یا خواندن کتاب در رایانه لوحی، تلفن هوشمند یا هر جایی که می‌خواهید است. انتشارات مورد علاقه خود را از میان صدها هزار کتاب و مجله انتخاب کنید و با کارت دانشجویی بین المللی (ISIC)و کارت اساتید (ITIC) از تجربه NEXTORY به مدت ۳۰ روز رایگان لذت ببرید.

Nextory ؛ سرویس کتاب‌ صوتی و الکترونیکی

Nextory یک سرویس اشتراک دیجیتال است که به شما امکان می‌دهد به هزاران کتاب صوتی و الکترونیکی از سراسر جهان در یک پلتفرم واحد دسترسی داشته باشید. با Nextory، می‌توانید به جدیدترین کتاب‌های صوتی و الکترونیکی مورد علاقه خود در هر زمان و هر مکان، از طریق تلفن هوشمند، تبلت یا رایانه خود دسترسی داشته باشید.

برخی از ویژگی‌های کلیدی Nextory:

  • دسترسی به هزاران کتاب: Nextory بیش از ۱۰۰,۰۰۰ کتاب صوتی و الکترونیکی را در ژانرهای مختلف مانند داستان، ادبیات، علمی تخیلی، تاریخ، و روانشناسی ارائه می‌دهد.
  • خواندن و گوش دادن آفلاین: می‌توانید کتاب‌های صوتی و الکترونیکی را برای خواندن و گوش دادن آفلاین دانلود کنید و در هر زمان و هر مکان، حتی بدون اتصال به اینترنت، از آنها لذت ببرید.
  • اشتراک گذاری با خانواده: می‌توانید اشتراک Nextory خود را با تا ۴ نفر از اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید.
  • جستجوی آسان: می‌توانید به راحتی کتاب‌های صوتی و الکترونیکی مورد علاقه خود را بر اساس عنوان، نویسنده، یا ژانر جستجو کنید.
  • لیست‌های علاقه‌مندی: می‌توانید کتاب‌های صوتی و الکترونیکی مورد علاقه خود را به لیست‌های علاقه‌مندی اضافه کنید تا به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید.

مزایای استفاده از Nextory ؛ سرویس کتاب‌ صوتی و الکترونیکی

  • صرفه‌جویی در هزینه: Nextory ؛ سرویس کتاب‌ صوتی و الکترونیکیبه شما امکان می‌دهد با پرداخت یک هزینه ماهانه مقرون به صرفه، به هزاران کتاب صوتی و الکترونیکی دسترسی داشته باشید.
  • دسترسی به محتوای متنوع: Nextory طیف گسترده‌ای از کتاب‌های صوتی و الکترونیکی را در ژانرهای مختلف ارائه می‌دهد.
  • دوستدار محیط زیست: Nextory با حذف نیاز به چاپ و توزیع کتاب‌های چاپی، به حفظ محیط زیست کمک می‌کند.

شیوه استفاده از Nextory برای اعضای سازمان

به‌عنوان عضو ISIC و دارنده کارت دانشجویی بین‌المللی، به مدت ۳۰ روز امکان دسترسی رایگان به Nextory و بانک کتاب‌های صوتی و دیجیتالی آن را خواهید داشت.

به صفحه اختصاصی Nextory برای اعضای ISIC مراجعه کنید و پس از کلیک بر روی گزینه “Get Voucher”، ایمیلی را که هنگام ثبت نام در سازمان وارد کرده‌اید، درج کنید تا کد دسترسی برای شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا