رفتن به محتوای اصلی

فردا، آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد: فردا، آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی است. مشاور عالی سازمان سنجش کشور در ادامه گفت: مهلت ثبت‌نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۷ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه پایان می پذیرد و تمدید نخواهد‌شد.

توکلی افزود: پیرو اطلاعیه اصلاحی یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه و با توجه به درخواست برخی دستگاه‌های اجرایی، سری دوم اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام از، بعدازظهر شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.

ثبت‌نام در آزمون استخدامی

ویرایش اطلاعات تا فردا

توکلی خاطرنشان کرد: کلیه متقاضیانی که تاکنون ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند با توجه به توضیحات اعلام شده در اصلاحات نسبت به ویرایش اطلاعات خود تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ اقدام نمایند.

وی یادآوری کرد: هم چنین متقاضیانی که تاکنون ثبت‌نام نکرده اند نیز می توانند با توجه به اصلاحات و دفترچه راهنمای ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در این آزمون ثبت‌نام نمایند.

فردا، آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی

وی در ادامه تاکید کرد: مهلت ثبت‌نام در این آزمون روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ پایان می‌پذیرد و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد‌شد.

حسین توکلی در پایان خاطرنشان کرد: پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در سال ۹۷ در روز ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای ۱۲ تا ۱۴ تیرماه ۱۳۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند پرینت آن را تهیه نمایند.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا