رفتن به محتوای اصلی

اعزام دانشجوی جهادگر از تهران در قالب ۱۷ گروه جهادی در ایام نوروز

معاونت سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران از اعزام ۴۵۰ دانشجوی جهادگر در قالب ۱۷ گروه جهادی از استان تهران در ایام نوروز به مناطق محروم خبر داد.

اعزام دانشجوی جهادگر از تهران

مسعود اعتمادی معاونت سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران در گفت‌‌وگویی با اشاره به این‌که ۳۰۰ دانشجوی جهادگر در قالب ۱۲ گروه جهادی آماده اعزام به استان کرمانشاه هستند، گفت: طبق تقسیم‌های انجام شده شهرستان ثلاث باباجانی به بسیج استان تهران سپرده شده که گروه‌های ما از ۳ تا ۱۳ فروردین در منطقه به مردم آسیب‌دیده خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی با اشاره به این‌که این گروه‌ها در بخش‌های مختلفی همچون عمرانی، فرهنگی، پزشکی و دام‌پزشکی آماده کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان هستند، ادامه داد: در بخش عمرانی ساخت‌ و ساز منازل مسکونی برای خانواده‌هایی که از نظر مالی و اقتصادی در پایین‌ترین حد مردم روستای خود قرار دارند برنامه‌ریزی شده که تلاش می‌کنیم حداقل ۸ پروژه ساخت مسکن را تحویل بگیریم و به همت دانشجویان جهادگر منازلی در حد توان به این افراد تحویل دهیم.

معاونت سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان تهران افزود: در بخش فرهنگی نیز کلاس‌های مختلفی برای مردم منطقه برنامه‌ریزی شده و همچنین چند تیم پزشکی و دام‌پزشکی نیز آماده خدمت‌رسانی به زلزله‌زدگان هستند.

اعتمادی با بیان این‌که ۱۰۰ دانشجوی خواهر و ۵۰ دانشجوی برادر نیز در قالب ۵ گروه جهادی به مناطق محروم استان تهران اعزام می‌شوند، تصریح کرد: شکل محرومیت در استان تهران با استان‌های دیگر متفاوت است به همین دلیل این دانشجویان با هدف بررسی آسیب‌های اجتماعی و پیگیری مطالبات مردم اعزام می‌شوند تا کنار این عزیزان قرار بگیرند و مشکلات‌شان را بسنجند و در حد توان نیازهای‌شان را برطرف کنند و اگر بیش‌تر بود از مسئولان استانی مطالبه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا