رفتن به محتوای اصلی
برگزاری سومین دوره آموزش «ام بی ای سلامت»

برگزاری سومین دوره آموزش «ام بی ای سلامت»

برگزاری سومین دوره آموزش ام بی ای سلامت، توسط مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی تهران برگزار می‌گردد. پریسا فتایی مدیر مرکز تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی بیان کرد: سومین دوره آموزش ام بی ای سلامت با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و اعطای مدرک کعتبر و قابل ترجمه برگزار می‌شود.

دوره آموزش «ام بی ای سلامت» فرصت ویژه برای پیشرفت و توسعه نگرش، دانش و مهارت‌های مرتبط با راه‌اندازی مدیریت کسب و کارهای سلامت برای علاقه‌مندان ایجاد می‌کند. برگزاری این دوره با حضور اساتید مطرح و برتر دانشگاه تهران، صنعتی شریف و شهید بهشتی است.

برخی از اهداف مهم و بزرگ برگزاری این دوره به شرح ذیل است:

  • توان افزایی دانشجویان
  • دانش آموختگان علوم پزشکی جهت حضور مؤثر
  • موفق در زمینه کسب و کارهای عرصه سلامت
  • تقویت مدیریت کسب و کارهای دانش بنیان
  • تجاری سازی فناوری‌های نوین حوزه سلامت
  • شناسایی و ایجاد فرصت‌ها و نحوه بهره برداری از آن‌ها در حوزه پزشکی
  • سلامت و تقویت تفکر کارآفرینانه و تکنیک‌های حل مساله

درک مفاهیم نوین خلاقیت، کارآفرینی و نوآوری، مدیریت منابع انسانی و مدیریت رفتار، کشف، خلق و تجاری‌سازی ایده‌ها و فرصت‌های کسب و کار حوزه بهداشت و سلامت و آشنایی با قوانین و مدل‌های کسب و کار حوزه سلامت، نحوه تأمین منابع مالی برخی از سرفصل‌های این دوره را به خود تخصیص داده‌اند.

کلیه دانشجویان و دانش آموختگان حوزه سلامت و علاقمندان به حوزه مدیریت کسب و کار حوزه سلامت می‌توانند برای شرکت در این دوره ثبت‌نام نمایند، ادامه داد: طول دوره حدود ۲۰۰ ساعت شامل (۱۴۰ ساعت حضوری و ۶۰ ساعت پروژه عملی و مشاوره است. البته از ۲۴ خرداد ماه طی روزهای جمعه برگزار خواهد شد.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، استعدادهای درخشان، ثبت نام‌های گروهی و دارندگان طرح‌های نوآور از تخفیف ویژه برای شرکت در این دوره‌ها برخوردار خواهند شد، ادامه داد: علاقمندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های “۰۹۱۲۰۱۳۶۴۵۳ و ۰۲۱۲۲۴۳۹۸۷۳” تماس بگیرند و اینکه به وب‌سایت مرکز healthcie.ir مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا