رفتن به محتوای اصلی
تمهیدات دانشگاه امام صادق درباره ویروس کرونا

تمهیدات دانشگاه امام صادق درباره ویروس کرونا

روابط عمومی دانشگاه امام صادق (ع) اعلام کرد بر اساس جلسه شورای آموزشی دانشگاه (مورخ ۷/۱۲/۱۳۹۸) تمهیدات دانشگاه امام صادق درباره ویروس کرونا به شرح ذیل است:

تمهیدات دانشگاه امام صادق

  • با عنایت به ضرورت توجه به سلامت جسمی و روحی دانشجویان و خانواده‌های آن‌ها و با توجه به دشواری‌های اجرایی و ملاحظات بهداشتی برگشت دانشجویان از شهرستان‌ها، کلاس‌های درس دانشگاه تا پایان اسفندماه سال جاری با رعایت بندهای ذیل به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.
  • اصل حضور و در دسترس بودن اساتید جهت پیگیری امور آموزشی و پژوهشی در دانشگاه مورد تاکید است.

ادامه فعالیت سیستم اداری

  • ادارات حوزه آموزش دانشگاه تدبیری داشته باشند که با توجه به مصوبات نهادهای مرتبط به‌خصوص ستاد مرکزی مبارزه با کرونا و با همکاری سایر معاونت‌ها، سیستم اداری آموزش دانشگاه بتواند به دانشجویان و اساتید خدمت رسانی کند.

انتقال تعطیلی میان‌ترم و آزمون میان‌ترم

  • جهت جبران تعطیلی ناخواسته، اولاً تعطیلی هفته میان ترم لغو و به پایان نیمسال تحصیلی جاری نیز دو هفته آموزشی اضافه می‌گردد.
  • برگزاری امتحانات میان‌ترم در این نیمسال اختیاری و با نظر استاد درس خواهد بود. زمان امتحانات میان‌ترم برای اساتیدی که بخواهند امتحان بگیرند متعاقباًً اعلام خواهد شد.

استفاده از سامانه‌های آموزش مجازی

  • اساتید می‌توانند از طریق سامانه‌های آموزش مجازی نظیر سما و … نسبت به برگزاری کلاس‌ها به صورت مجازی اقدام کنند. بدیهی است برگزاری کلاس‌های مجازی تا حداکثر سه هفته آموزشی جایگزین کلاس‌های حضوری استادان محترم خواهد شد.
  • جهت حفظ سطح علمی و پژوهشی دانشگاه معاونین محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده‌ها، مرکز زبان و پردیس خواهران، موظف هستند تا با ارتباط گیری با تک‌تک استادان در این نیمسال تحصیلی، نسبت به تعریف یک کار در حوزه پژوهشی، نوآوری و یا مطالعاتی برای دانشجویان و دریافت گزارش آن حداکثر تا ابتدای اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۹ و ارزیابی گزارش‌های دانشجویان جهت تخصیص بخشی از نمره ارزیابی دانشجو اقدام نموده و این اطلاعات را از طریق سایت‌ها و شبکه‌های رسمی اطلاع‌رسانی کنند.
  • الزام بند قبل برای استادانی که از گزینه آموزش مجازی استفاده می‌کنند به اختیار تبدیل می‌گردد.

همچنین تصمیم‌گیری در خصوص نحوه حضور اساتید و کارکنان دانشگاه در جلسه روز پنجشنبه هیات رییسه دانشگاه انجام گرفته و اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا