رفتن به محتوای اصلی

دریافت جایزه ملی در زمینه برترین مرکز آموزش مجازی کشور

دانشگاه علوم پزشکی مجازی جایزه ملی «برخط نصیر» را در سیزدهمین همایش کشوری و هفتمین کنفرانس بین‌المللی یاددهی و یادگیری الکترونیکی که با مشارکت ۱۲ کشور در دانشگاه خواجه نصیر طوسی برگزار شد، دریافت کرد. اختتامیه سیزدهمین کنفرانس کشوری و هفتمین کنفرانس بین‌المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی که با ارسال مقاله از ۱۲ کشور و با حضور دکتر مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، دکتر علی خاکی صدیق رئیس دانشگاه خواجه نصیر، معاون وزیر آموزش و پرورش و دکتر زاهدی نماینده مجلس شورای اسلامی در دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار گردید. دانشگاه علوم پزشکی مجازی موفق شد جایزه ملی «برخط نصیر» در زمینه برترین مرکز آموزش مجازی کشور را کسب نماید.

دریافت جایزه ملی در زمینه برترین مرکز

سیزدهمین کنفرانس کشوری که دبیرخانه دائمی آن در انجمن یاددهی الکترونیکی «یادا» مستقر است، در چهار بخش مستقل، نقش آموزش الکترونیکی در آموزش و پرورش، نقش آموزش و پرورش در کسب و کار و مهارت افزایی، سلامت پزشکی و آموزش زبان فارسی به غیرفارسی زبانان برپا شد.

محمدهادی زاهدی، مدیر مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیر طوسی گفت: سیزدهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین‌المللی یادگیری و یاددهی الکترونیکی با هدف یادگیری آسان برای همگان در این دانشگاه برگزار گردید.

ایشان اضافه کرد: این کنفرانس در چهار محور علم و هنر یادگیری – یاددهی “پداگوژی” در یادگیری الکترونیکی، یادگیری الکترونیکی در توسعه اقتصادی – اجتماعی و فرهنگی، فناوری‌های نوین در یادگیری الکترونیکی و یادگیری الکترونیکی در همکاری‌های علمی بین‌المللی برگزار گردید.

محمدهادی زاهدی اظهار داشت: در این کنفرانس بیش از ۵۰ استاد از دانشگاه‌های سطح یک کشور و مقالاتی از کشورهای برزیل، کانادا، مالزی، پرتغال، ژاپن، نیوزیلند، آلمان، لهستان، اسپانیا، چک، چین، روسیه، الجزایر، لیبی، عربستان، استرالیا، انگلستان و آمریکا حضور داشتند.

شایان ذکر است یادگیری الکترونیک یکی از مباحث روز آموزش عالی در سطح ایران و دنیاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا