رفتن به محتوای اصلی

انتصاب دکتر پالیزبان به عنوان مشاور وزیر علوم و رئیس مرکز حراست


دکتر منصور غلامی در حکمی دکتر محسن پالیزبان را به سمت (مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) منصوب کرد.

متن حکم وزیر علوم برای انتصاب مشاور وزیر علوم به شرح ذیل است:

“با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به مدت چهار سال به سمت «مشاور وزیر علوم و رئیس مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید.

امیدوارم با تلاش شما، بر اساس اهداف و سیاست‌های دولت و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی، همچنین بهره‌مندی از تجربه‌های مفید استادان، پژوهشگران و کارشناسان محترم، جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و هم‌فکری با سایر مسئولین دانشگاهی برای اعتلای نظام آموزش عالی کشور گام‌هایی مؤثر بردارید.

انتظار می‌رود با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید و توجه ویژه به رعایت کرامت و حرمت دانشگاهیان در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت انضباط و قانون‌مداری در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی با اتکال به خداوند متعال موفق باشید”.

وزیر علوم در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر داریوش سلیمی رئیس سابق مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در طول تصدی این مسئولیت تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر است وزارت علوم، تحقیقات و فناوری وظیفه سیاستگذاری کلان دانشگاه‌های ایران و موسسات آموزش عالی را بر عهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا