رفتن به محتوای اصلی

ضرورت حرکت در جهت برنامه‌های مصوب بالادستی و هماهنگی بین بخش‌های مختلف

دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در نشستی با معاونان، مدیران و مشاوران این وزارت‌خانه که در محل باغ نگارستان برگزار شد، بر ضرورت حرکت در جهت تحقق برنامه‌های مصوب بالادستی و هماهنگی بین بخش‌های مختلف وزارتخانه و مجموعه‌های دیگر تأکید کرد.

برنامه‌های مصوب بالادستی

دکترمنصورغلامی در این نشست بیان کرد: انتظارات‌مان تحقق برنامه‌های مصوب و ابلاغ شده در حوزه علم و فناوری که بخشی از آن شامل برنامه‌های راهبردی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، تحقق برنامه‌های مصوب قانون برنامه ششم توسعه، سند نقشه جامع علمی کشور، پیام‌های مقام معظم رهبری برای سال جدید و گام دوم انقلاب، سند الگوی ایران اسلامی پیشرفت است.

وزیر علوم با بیان اینکه همگی مدیران مجموعه بزرگ آموزش عالی باید در جهت سیاست‌ها، قوانین و برنامه‌های مصوب حرکت کنند، بیان کرد: تک تک شما جزو مدیران ارزشمند کشور هستید، بنابراین ضروری است در جهت هماهنگی بین واحدها و بخش‌های مختلف وزارت و مجموعه‌های دیگر قدم بردارید.

دکتر منصور غلامی با بیان این مطلب که «سال ۱۳۹۷ را با همه توفیقات و دستاوردهایی که مجموعه آموزش عالی به دست آورده است، پشت سر می‌گذاریم» آسیب‌شناسی فعالیت‌های انجام شده به منظور ارائه خدمات مطلوب‌تر در هر حوزه و پیگیری دقیق‌تر برنامه‌های مصوب را خواستار شد.

وزیر علوم، تحق تصریح کرد: با توجه به شرایط خاص کشور در سال آینده، نیازمند آن هستیم که مجموعه مدیران و کارکنان آموزش عالی با برنامه‌ریزی دقیق و یک نگاه جامع و جدید به سمت بهره‌وری مطلوب از امکانات محدود پیش فناوری روند تا به اهداف تعیین شده دست یابیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پایان این نشست، معاونان، مدیران و مشاوران شرکت‌کننده به همراه وزیرعلوم از بخش‌ها و مجموعه‌های تاریخی و فرهنگی باغ نگارستان بازدید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا