رفتن به محتوای اصلی

فراخوان دانشگاه تهران برای یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر

حقانیت دانشگاه تهران

دانشگاه تهران برای یازدهمین همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر فراخوان داد. اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران جهت ثبت نام و شرکت در این دوره از انتخاب و معرفی دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثاگر آغاز شد و این فراخوان تا روز چهارشنبه مورخ ۸ اسفند ماه ۹۷ ادامه دارد.

دانشجویان علاقمند به شرکت در این همایش وزین علمی وپژوهشی می توانند با مراجعه به سایت اداره کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثار دانشگاه تهران جهت کسب اطلاع از شرایط ثبت نام خود اینجا کلیک نمایید.
دانشگاه تهران روال سال های قبل این مراسم را جهت تقدیر و نکوداشت مقام شهدا و ایثارگران و فرزندان آن ها در این دانشگاه برگزار می کند.
شایان ذکر است مطابق سنوات گذشته، از دانشجویان برگزیده، در یازدهمین دوره همایش تجلیل از دانشجویان نمونه و ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه تهران ویژه گرامیداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر قهرمان که در دهه سوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ با حضور اعضا هیئت رئیسه دانشگاه، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مقامات کشوری و لشکری برگزار می شود و همچنین تجلیل به‌عمل خواهد آمد.
این مراسم با حضور مسئولین دانشگاه و مقامات بلند پایه کشوری برگزار خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا