رفتن به محتوای اصلی
پایان ارزیابی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی در شهریور ماه

پایان ارزیابی مدرسان دانشگاه علمی کاربردی در شهریور ماه

رئیس دانشگاه علمی کاربردی گفت: مدرسان دانشگاه علمی کاربردی در مسیر ارزیابی قرار می‌گیرند که پیش‌بینی می‌شود ارزیابی این افراد تا پایان شهریورماه ادامه داشته باشد.

محمدحسین امید، رئیس دانشگاه علمی کاربردی، گفت: به زودی مدرسان فعلی دانشگاه جامع علمی کاربردی در مسیر هیات اجرایی جذب قرار گرفته و ارزیابی می‌شوند.

وی افزود: باتوجه به اینکه مدرسان فعلی دانشگاه‌ها سال‌ها است فعالیت می‌کنند، بنابراین در ارزیابی این افراد سخت‌گیری‌های زیادی صورت نمی‌گیرد اما افراد دارای شایستگی تدریس تعیین می‌شوند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی اظهار داشت: پس از ارزیابی مدرسان این دانشگاه به افراد دارای شایستگی تدریس امتیازاتی ارائه می‌شود که از جمله آن می‌توان به ارائه کارت شناسایی و اعطای ایمیل با پسوند دانشگاه اشاره کرد.

امید عنوان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم ارزیابی مدرسان مراکز این دانشگاه تا پایان شهریورماه سال ۹۷ به اتمام برسد اما ممکن است در شهری مانند تهران که جمعیت بیشتری از مدرسان را داراست این فرآیند طولانی‌تر شود.

بیشترین ورودی دانشگاه علمی کاربردی از مراکز فنی و حرفه‌ای و کاردانش بود که در نظام جدید دیگر دانش‌آموزان پس از اخذ دیپلم مجبورند که دوره‌های پیش‌دانشگاهی را نیز بگذرانند. این دانشگاه در حدود ۱۰۰۰ مرکز دارد که از این تعداد ۹۰۰ مرکز فعال است و برخی از مراکز در سال گذشته به دلیل ماموریت‌گرا نبودن رشته‌هایشان و جذب دانشجو در خارج از فعالیت‌شان مجوز‌های آن‌ها گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا