رفتن به محتوای اصلی

تجلیل از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد

تجلیل از دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد در حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری برگزار شد. دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دومین جشنواره آموزشی – تحصیلی «جایزه ملی ایثار» مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند.

 دومین جشنواره آموزشی تحصیلی «جایزه ملی ایثار» صبح امروز با حضور
  • اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری
  • حجت الاسلام سیدمحمدعلی شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جمهوری اسلامی ایران
  • دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، در دانشگاه تهران برگزار شد.

 اهداف جشنواره «جایزه ملی ایثار»

  • افزایش انگیزه، تحرک و نشاط تحصیلی با رویکرد هویت بخشی و ارتقای توانمندی دانشجویان، طلاب و دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر
  • شناسایی و تجلیل از چهره های موفق و برتر آموزشی و ارج نهادن به مقام آموزشی و پژوهشی جامعه ایثارگران
  • فرصت‌آفرینی برای معرفی استعدادهای برتر آموزشی و تحصیلی ایثارگران به آحاد جامعه
  • آماده‌سازی فرزندان شاهد و ایثارگر برای ورود به میدان رقابت های علمی و آموزشی در سطح ملی و بین‌المللی را دنبال می کند.

در این جشنواره از ۷۱ نفر از برترین ها و سرآمدهای آموزشی – تحصیلی سراسر کشور شامل دانشجویان، طلاب و دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر در همه رشته ها و مقاطع تحصیلی تجلیل به عمل آمد که از این بین ۱۸ نفر از دانشگاه آزاد، ۱۵ نفر از وزارت علوم تحقیقات و فناوری، ۱۵ نفر از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ۱۲ نفر از حوزه های علمیه و ۱۱ نفر از وزارت آموزش و پرورش هستند. دانشگاه آزاد با توجه به جامع بودن، بیشترین تعداد برگزیده را از آن خود کرده است.

نفرات برگزیده دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است:

  •  رقیه صادق‌زاده دانشجوی واحد تبریز (رتبه برتر رشته شیمی آلی مقطع دکتری تخصصی)دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد
  •  راهبه الیاسی دانشجوی واحد کرمانشاه (رتبه برتر رشته مدیریت بازرگانی مقطع دکتری تخصصی)
  •  فاطمه سادات مجیدی دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته معماری مقطع دکتری تخصصی)
  •  زهرا سالارپور دانشجوی واحد علوم پزشکی (رتبه برتر رشته پزشکی مقطع دکتری حرفه‌ای)
  • مریم ترکیان دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته دندانپزشکی مقطع دکتری حرفه‌ای)
  •  هانیه غفاری دانشجوی واحد علوم پزشکی تهران (رتبه برتر رشته داروسازی مقطع دکتری حرفه‌ای)
  •  توحید اسدیان دانشجوی واحد علوم و تحقیقات (رتبه برتر رشته مدیریت ورزشی مقطع کارشناسی ارشد)
  •  مریم نظری دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته فلسفه و هنر مقطع کارشناسی ارشد)
  •  پریا بی‌باک دانشجوی واحد کرج (رتبه برتر رشته مدیریت آموزشی مقطع کارشناسی ارشد)
  •  فاطمه زارعی محمودآبادی دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته پرستاری مقطع کارشناسی ارشد)
  •  فاطمه صفی‌خانی دانشجوی واحد قزوین (رتبه برتر رشته عمران مقطع کارشناسی ارشد)
  •  طیبه برخورداری شریف‌آبادی دانشجوی واحد کرمان (رتبه برتر رشته علوم قرآن و حدیث مقطع کارشناسی ارشد)
  •  نرجس خاتون رهایی دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته مهندسی تکنولوژی نرم‌افزار کامپیوتر مقطع کارشناسی)
  •  محمدتقی جهانبخش دانشجوی واحد اصفهان (رتبه برتر رشته مترجمی زبان انگلیسی مقطع کارشناسی)
  •  اسدالله عظیمی دانشجوی واحد میانه (رتبه برتر رشته تربیت‌بدنی مقطع کارشناسی)
  •  ابراهیم رستمی دانشجوی واحد گچساران (رتبه برتر رشته پرستاری مقطع کارشناسی)
  •  رضا آبدار دانشجوی واحد یاسوج (رتبه برتر رشته مدیریت دولتی مقطع کارشناسی)
  •  محمدجواد آزادی دانشجوی واحد قزوین (رتبه برتر رشته مهندسی آی‌تی مقطع کارشناسی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا