رفتن به محتوای اصلی

اعلام زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد

دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد

زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد. ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دوره‌های دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) سال ۱۳۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۸مهر ماه آغاز می‌شود.

دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد

نتایج مقطع دکتری تخصصی بدون آزمون (استعدادهای درخشان) سال ۱۳۹۷ دانشگاه آزاد در سامانه اعلام نتایج مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه قابل مشاهده است.

پرونده تمامی پذیرفته‌شدگان برای احراز صلاحیت‌های عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن متعاقباً از سوی دفتر گزینش صلاحیت‌های عمومی سازمان مرکزی دانشگاه به اطلاع محل‌های دانشگاهی خواهد رسید.

پذیرفته‌شدگان لازم است با در دست داشتن مدارک لازم در زمان تعیین شده به محل‌های دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند.

با توجه به اعلام اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور، مجوز ثبت‌ نام اتباع خارجی مقیم متعاقب انجام تشریفات قانونی و بررسی صلاحیت‌ های اقامتی اتباع مزبور و اعلام رسمی آن توسط آن اداره خواهد‌ بود و تا قبل از آن پذیرش این افراد به صورت موقت است.

زمان ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد پذیرفته‌شدگان همه رشته‌ها لازم است شخصا در روز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه برای ثبت‌نام به واحدهای مربوطه که نشانی و تلفن آنها در سامانه اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه و سامانه دانشگاه آزاد  درج شده، مراجعه نمایند.

عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در روز و ساعت تعیین شده به نشانه انصراف از ثبت‌نام تلقی شده و هیچ‌گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد‌شد.

پذیرفته‌شدگان واحدهای علوم و تحقیقات، تهران‌مرکزی، تهران‌جنوب، تهران شمال، سنندج، نجف‌آباد، تبریز، کرج، قم، قزوین، بروجرد، شیراز، خوراسگان، شهرری و اراک برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت‌نام مقتضی است به آدرس سایت آن واحدها مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا