رفتن به محتوای اصلی

انتشار کلید سوالات کنکور ارشد ۱۳۹۷

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش از انتشار کلید سوالات کنکور ارشد ۱۳۹۷ خبر داد. کلید سئوالات آزمون کارشناسی ارشد ساعت ۱۸ منتشر می‌شود.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به انتشار سوالات هر یک از کدرشته‌های آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ از انتشار کلید اولیه تا ساعت ۱۸ امروز ۱۱ اردیبهشت‌ماه خبر داد.

حسین توکلی در ادامه افزود: سوالات ۱۳۲ کدرشته امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شده است.

کلید سوالات کنکور ارشد ۱۳۹۷

انتشار کلید سوالات کنکور ارشد 1397

مشاور عالی سازمان سنجش بیان کرد: داوطلبانی که هر گونه مطلبی در خصوص سوالات و کلید آزمون دارند می‌توانند از روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت تا سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت‌ماه منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی الکترونیکی موضوع خود را مطرح نمایند.

توکلی یادآور شد: تقاضاهایی که از طریق دیگر به جز سیستم پاسخگویی ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد‌شد.

توکلی تاکید‌کرد: انتشار هرگونه آگهی مبنی بر تحویل سوالات و کلید آزمون از هر طریق دیگر غیر از سازمان سنجش مورد تایید این سازمان نیست و به داوطلبان توصیه می‌شود تنها از طریق سایت سازمان سنجش به اطلاعیه‌های مربوط به آزمون‌ها توجه نمایند.

آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ در ۶ گروه آموزشی و ۱۳۲ کدرشته امتحانی به منظور پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و هم چنین دانشگاه آزاد در روزهای پنجشنبه ۶ و جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ در ۷۴ شهر و ۱۷۷ حوزه امتحانی برگزار‌شد.

تعداد ۷۳۵ هزار و ۷۴۳ نفر در این دوره ثبت‌نام کردند. آزمون صبح پنجشنبه در ۳۳ کدرشته با حضور ۳۵۴ هزار و ۴۷۳ داوطلب، آزمون بعدازظهر پنجشنبه در ۶۴ کدرشته با حضور ۱۰۷ هزار و ۵۷۳ داوطلب و آزمون صبح جمعه در ۳۵ کدرشته با حضور ۳۲۹ هزار و ۵۸۸ داوطلب برگزار‌شد.

اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد ۹۷

نتایج اولیه کنکور به صورت کارنامه تنظیم می‌شود و کارنامه کلیه داوطلبان شرکت‌کننده در دهه دوم خردادماه ۱۳۹۷ منتشر می‌شود و مجازین به انتخاب رشته در دهه دوم خرداد می‌توانند نسبت به کدرشته‌های امتحانی مجاز اقدام نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا