رفتن به محتوای اصلی
آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون دوره کارشناسی پیام‌نور

آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون دوره کارشناسی پیام‌نور

محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه خبر از آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون دوره کارشناسی پیام‌نور داد.

رئیس دانشگاه پیام‌‍‍‌نور از آغاز تکمیل ظرفیت بدون آزمون براساس سوابق تحصیلی در دوره کارشناسی دانشگاه پیام‌نور از امروز شنبه ۲۱ مهرماه ۱۳۹۷ خبر داد.

آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت بدون آزمون دوره کارشناسی پیام‌نوربدون آزمون دوره کارشناسی پیام‌نور

محمدرضا زمانی در ادامه افزود: تمام علاقه‌مندان به تحصیل در دانشگاه پیام نور می‌توانند از امروز شنبه با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نحوه ثبت‌نام آگاهی یابند.

وی با عنوان اینکه بیشترین تعداد دانشجوی خارجی نزدیک به ۳۰۰۰ نفر در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل هستند، افزود: اکثر این دانشجویان در رشته‌های قرآنی تحصیل می‌کنند.

رئیس دانشگاه پیام نور یادآور شد: این طرح در دانشگاه پیام نور از اسفند ماه سال گذشته آغاز شده است.

زمانی تصریح کرد: آمایش رشته‌ها هم در حال شکل گیری است و رشته‌های بین رشته‌ای که بازار کار دارد را تعریف خواهیم کرد و از رشته‌های سنتی خارج می شویم چرا که دنبال تاثیرگذاری دانشگاه در جامعه هستیم.

وی اظهارداشت: علت این گستردگی در داخل و حضور در خارج به این دلیل است که این دانشگاه بر بستر الکترونیک فعال بوده و شیوه آموزش برای همه رشته‌ها و مرکزها، یکسان است و امتحان هم به صورت هم‌زمان و یکنواخت، برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه پیام‌‍‍‌نور عنوان کرد: اینکه دانشجویان دانشگاه پیام‌نور دیگر دغدغه پرداخت شهریه نخواهند داشت به تسهیلات ویژه‌این دانشگاه و اختصاص وام بانکی به کلیه دانشجویان اشاره کرد .

این مقام مسئول با اشاره به اینکه برای خانواده‌های تحت پوشش و دانشجویان بی بضاعت را هم مواردی در نظر گرفته‌ایم، در انتها اظهار داشت: این افراد نیز برای پرداخت به بنیاد علوی معرفی می‌شوند. و این بنیاد بلاعوض شهریه را پرداخت خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا