رفتن به محتوای اصلی
درخشش جوانان ایرانی در مسابقه بین المللی عکاسی Youthdrivingchange

درخشش جوانان ایرانی در مسابقه بین المللی عکاسی youthdrivingchange

در راستای همکاری ۵۰ ساله سازمان بین المللی دانشگاهیان (ISIC) و سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (UNESCO)، مسابقه عکاسی youthdrivingchange برگزار شد.

در این مسابقه که با هدف نیرو بخشیدن به جوانان و برانگیختن حس خلاقیت آن‌ها طراحی شده بود، از شرکت کنندگان خواسته شد تا تصویری خلق کنند که پاسخگوی این پرسش باشد:

به عنوان یک شهروند، چگونه چالش ها را حل می‌کنید و دنیای خود را تغییر می دهید؟

مسابقه عکاسی در محورهای «آموزش های فرهنگی و هنری»، «محیط زیست»، «شهروند جهانی»، «مراقبت های بهداشتی»، «نوآوری های روستایی»، «حقوق حیوانات» و … برگزار شده است.

مهلت ارسال آثار به این مسابقه تا ۵ ژانویه ۲۰۱۸ (۱۵ دی ۱۳۹۶) تعیین شده بود و مرحله نخست داوری توسط هیات ژوری ۱۷ ژانویه (۲۷ دی) به پایان رسید و از ۲۸ دی، اعلام نتایج اولیه به منظور رای گیری عمومی صورت گرفت.

از بین آثار ارسالی برای جشنواره youthdrivingchange ، تعداد ۴۱  اثر با رای داوران برای رای‌گیری عمومی در صفحه فیسبوک سازمان قرار گرفته شده است. در این میان ۷ اثر از ایران موجود است که لینک این آثار به شرح است:

? https://goo.gl/H1js5j

? https://goo.gl/phHLPU

? https://goo.gl/gfaAF9

? https://goo.gl/hqpK5d

? https://goo.gl/kjXtm3

? https://goo.gl/7sY26Y

? https://goo.gl/R48fWo

? https://goo.gl/Loqh5m

نمایندگی سازمان بین المللی دانشگاهیان در ایران، بدین وسیله از کلیه هموطنان عزیز درخواست می کند تا با رای دادن و انتشار این خبر در جهت افزایش رای شرکت کنندگان ایرانی مسابقه و امکان برگزیده شدن آن ها سهیم باشند. به امید آنکه نام ایران و ایرانی در همه جای دنیا در مقام نخست باشد.

شایان ذکر است نتایج این مسابقه، روز ۵ فوریه ۲۰۱۸ (۱۶ بهمن ۱۳۹۶) اعلام خواهد شد.

یک نظر برای این نوشته موجود است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا