رفتن به محتوای اصلی
تخفیف دانشجویی بلیت قطار FlixTrain

تخفیف دانشجویی بلیت قطار FlixTrain

تخفیف دانشجویی بلیت قطار FlixTrain در مسیرهای خطوط ریلی کشورهای آلمان و سوئد برای دارندگان کارت دانشجویی بین‌المللی ارائه می‌شود.

قطارهای FlixTrain

FlixTrain متعلق به FlixBus است و اتصالات قطار را در سراسر آلمان ارائه می دهد.

FlixTrain سفر قطار سریع، راحت و مقرون به‌صرفه را نه تنها در آلمان، بلکه در حال حاضر در سوئد نیز ارائه می‌دهد! با مسیرهای روزانه، این امکان را دارید که با قیمتی بی‌نظیر، راحت و آسوده سفر کنید. شبکه پرسرعت را با اتصال به بسیاری از شهرهای بزرگ بدون آسیب رساندن به محیط زیست تجربه نمایید.

همچنین ارتباطات جدید برلین-ویسبادن، اشتوتگارت-هامبورگ و بسیاری از شهرهای جدید را در مسیرهای موجود کشف کنید!

تعهد به پایداری محیط زیست

تعجب می‌کنید که چه چیزی باعث می‌شود که سواری شما با FlixTrain حتی سبزتر شود؟ این شرکت با ۱۰۰% انرژی‌های تجدیدپذیر سفر می‌کند! به عنوان یک مسافر و همراه با FlixTrain، شما در حال حاضر فعالانه متعهد به پایداری محیط زیست هستید و سهم مهمی در حفاظت از محیط زیست و آب و هوا دارید.

راحتی در FlixTrain

ماموریت ما ارائه راهی مقرون به صرفه و آسان برای سفر، بدون افت کیفیت است. با FlixTrain همیشه یک صندلی تضمین شده دارید که هنگام رزرو بلیط به صورت رایگان اختصاص داده می‌شود. علاوه بر این، می‌توانید از Wi-Fi رایگان و پورتال سرگرمی ما لذت ببرید.

رزرو آسان، سفر آسان

FlixTrain می‌خواهد سفر را تا حد امکان راحت کند، بنابراین فرآیند رزرو آسان و همچنین تجربه سفری روان را ارائه می‌کند. برای اینکه در برنامه‌های سفر خود انعطاف‌پذیری بیشتری داشته باشید، می‌توانید FlixTrain و FlixBus را برای یافتن بهترین اتصالات ترکیب کنید.

شیوه استفاده از تخفیف دانشجویی بلیت قطار FlixTrain

۱۵٪ تخفیف بلیط FlixTrain در  FlixTrain-App برای دارندگان کارت‌های بین‌المللی دانشجویی و هیات علمی مهیاست. کافی است هویت خود را از این بخش تائید کنید تا کد تخفیف ۱۵ درصدی برای شما ایمیل شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا