رفتن به محتوای اصلی
تخفیف آنتی‌ویروس ESET

تخفیف آنتی‌ویروس ESET

تخفیف آنتی‌ویروس ESET با بیش از ۱۱۰ میلیون کاربر، توسط شرکت اصلی آن به دارندگان کارت‌ دانشجویی بین‌المللی به میزان ۵۰ درصد تعلق می‌گیرد.

تخفیف آنتی‌ویروس ESET

شرکت اسلواکی ESET با قدمت ۳۰ ساله متعلق به رهبران جهانی در زمینه امنیت سایبری است. نرم افزار پیشرفته آن از بیش از ۱۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان در برابر تله‌های دیجیتال محافظت می‌کند. صدها کارشناس ESET در سیزده مرکز تحقیقاتی هر روز تضمین می‌کنند که راه‌حل‌های امنیتی همیشه با پیشرفت‌های تکنولوژیک در حال توسعه همگام هستند و مشتریان را حتی در برابر پیشرفته‌ترین تهدیدها محافظت می‌نمایند.

۵۰٪ تخفیف برای لایسنس ۱ کامپیوتر و ۱ دستگاه تلفن همراه

از تخفیف ۵۰ درصدی یک مجوز برای هر یک از محصولات امنیتی ESET NOD32 Antivirus، ESET Internet Security، ESET Smart Security Premium، ESET Cyber Security، ESET Cyber Security Pro برای رایانه شخصی و یک مجوز برای دستگاه تلفن همراه استفاده کنید.

شیوه استفاده از تخفیف ESET

در کادر فروشگاه الکترونیکی ESET، باید شماره کارت ISIC خود را وارد کنید که با حرف S شروع می شود، با یک عدد ۱۲ رقمی ادامه می‌یابد و به یک حرف ختم می‌شود. متقاضی دریافت کد تخفیف لازم است شخص دارنده کارت دانشجویی بین‌المللی باشد. این تخفیف نمی تواند برای IČO/TIN یا برای خرید یک مجوز (چند) برای ۲ یا بیشتر رایانه یا دستگاه‌های تلفن همراه با استفاده از چندین کارت ISIC اعمال شود.

برای خرید، به فروشگاه آنلاین ESET مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا