رفتن به محتوای اصلی
پلتفرم برنامه‌نویسی JetBrains Academy تخفیف ۵۰%

پلتفرم برنامه‌نویسی JetBrains Academy تخفیف ۵۰%

پلتفرم برنامه‌نویسی JetBrains Academy یک پلت فرم عملی برای یادگیری سطوح مختلف برنامه‌نویسی است. به عنوان یک یادگیرنده، یک رویکرد کل‌نگر را امتحان کنید که در آن تئوری را مطالعه می‌کنید و بلافاصله با ایجاد برنامه‌های کاربردی آن را به عمل می‌آورید. در یک محیط آموزشی مبتنی بر پروژه که با JetBrains IDE ادغام شده است،

ویژگی‌های پلتفرم برنامه‌نویسی JetBrains Academy

آیا مایل به یادگیری برنامه نویسی هستید؟ در جاوا، پایتون، کاتلین، گو، جاوا اسکریپت شیرجه بزنید یا زمینه‌های خاصی از مطالعه مانند یادگیری ماشین، ریاضی یا SQL را بیاموزید. همه اینها در حالی که از عملکرد پلتفرم غنی لذت می برید:

یک برنامه مطالعه شخصی متناسب با مهارت‌های شما و تقسیم به چندین مرحله افزایش پیچیدگی، به تدریج دانش شما را بدون غرق شدن گسترش می‌دهد.
بازخورد فوری هنگامی که کد خود را ارسال می‌کنید، فوراً آزمایش می‌شود، و اگر زمانی با کد خود گیر کردید، جامعه‌ای متشکل از بیش از ۵۰۰۰۰۰ یادگیرنده اینجا هستند تا به شما کمک کنند.
ادغام با IDE های JetBrains. در حین یادگیری برنامه‌نویسی، با ابزارهای توسعه حرفه‌ای تجربه کسب کنید.
گواهی پایان کار با تأیید اینکه مسیر یادگیری خود را با موفقیت انجام داده‌اید، یک گواهی شخصی دریافت خواهید کرد که می‌توانید آن را به نمایه و رزومه LinkedIn خود اضافه کنید.

آکادمی JetBrains همچنین به معلمان و مربیان کمک می‌کند تا ایده‌های دوره‌ها و منابع آموزشی جدید را بیابند.

تخفیف JetBrains Academy برای دارندگان کارت سازمان

با کارت ISIC خود، ۵۰٪ تخفیف در اشتراک شخصی سالانه یا ماهانه JetBrains Academy خود دریافت می‌کنید! برای استفاده، روی لینک اختصاصی آکادمی برای ISIC کلیک کنید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا