رفتن به محتوای اصلی
Hodie ؛ اپلیکیشن یادگیری

Hodie ؛ اپلیکیشن یادگیری

Hodie ؛ اپلیکیشن یادگیری است و یک برنامه گیمیفی که یادگیری شخصی را با هر سرعتی که شما ترجیح می‌دهید ارائه می‌کند.

Hodie ؛ اپلیکیشن یادگیری

Hodie شما را با مهارت های انسانی حیاتی که برای تقویت نقاط قوت خود، درک پتانسیل شغلی خود و پیشرفت نیاز دارید، مجهز می‌کند! از ارتقای مهارتی لذت ببرید که سرگرم کننده، با ارزش و مطابق شرایط شماست – همه اینها در کف دست شماست.

مهارت‌های انسانی چیست؟ مهارت‌های انسانی ما را قادر می‌سازد تا خود، دیگران و آنچه برای پیشرفت در کار و زندگی به آن نیاز داریم را بهتر بشناسیم. آنها شامل خودآگاهی، ارتباط، انعطاف‌پذیری، کار تیمی، خلاقیت، مالکیت، ذهن آگاهی و موارد دیگر هستند.

با استفاده از Hodie، می‌توانید امتیاز کسب کنید، سطوح را کامل نمایید، گواهینامه‌های مهارت دریافت کنید و تیم Sidekicks خود را جمع آوری کنید. در طول راه، مینی کوئست‌های Hodie را نیز باز خواهید کرد – مهارت‌های انسانی با اندازه کوچک «هک‌های شغلی و زندگی» که اکنون به آن‌ها نیاز دارید، مانند اسرار CV، نحوه مصاحبه‌های شغلی Ace، نشان دادن نقاط قوت خود، مذاکره حقوق، خروج از وضعیت و بیشتر.

شیوه استفاده از Hodie برای اعضای سازمان

دسترسی نامحدود مادام العمر به Hodie، رایگان!

به‌عنوان عضو ISIC و دارنده کارت دانشجویی بین‌المللی، به حساب «نامحدود» Hodie دسترسی VIP دارید – که بیش از ۱۰۰ ساعت آموزش مهارت‌های انسانی به‌علاوه مینی کوئست‌های نامحدود است.

به صفحه اختصاصی Hodie برای اعضای ISIC مراجعه کنید و ایمیلی را که هنگام ثبت نام در سازمان وارد کرده‌اید، درج کنید تا کد دسترسی برای شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا