رفتن به محتوای اصلی
تخفیف دانشجویی هواپیمایی قطر

تخفیف دانشجویی هواپیمایی قطر

هواپیمایی قطر در سفرهای علمی و مطالعاتی، بازگشت به دانشگاه و ملاقات خانواده و دوستان در کنار شما دانشجویان است. این برنامه اختصاصی که «باشگاه دانشجویان» نام دارد، فرصت‌ها و تخفیف‌هایی بی همتا و موارد دیگر را در اختیارتان می‌گذارد تا در طول سفر آموزشی خود، آسمان‌ها را فتح کنید.

به باشگاه دانشجویان که به همت باشگاه مسافرین کثیرالسفر هواپیمایی قطر ایجاد شده است بپیوندید و از این برنامه که به طور اختصاصی با در نظر گرفتن شما توسعه یافته است، بهره‌مند شوید.

مزایای اختصاصی شما در باشگاه دانشجویان هواپیمایی قطر عبارتند از:

انواع تخفیف دانشجویی هواپیمایی قطرنرخ های ویژه برای پروازها

با عضویت در باشگاه دانشجویان هواپیمایی قطر، می‌توانید به راحتی برای پرواز اول خود از تخفیف ۱۰٪ استفاده کنید.

پس از سفرتان ۱۵٪ تخفیف برای رزرو دوم خود،

و پس از سفر دوم یک کد تخفیف ۲۰٪ برای رزرو سوم خود دریافت خواهید کرد.

استفاده از این تخفیف‌ها همچنین با شرایطی، برای همراهان شما نیز امکانپذیر است.

اضافه بار هواپیمایی قطرمقدار مجاز بار همراه بیشتر

شما می‌توانید به عنوان عضو سطح زرشکی باشگاه دانشجویان، وسایل بیشتری همراه خود ببرید و بسته به مسیر خود، ۱۰ کیلوگرم یا یک قطعه بار بیشتر در پروازهای هواپیمایی قطر همراه داشته باشید.

در سفرهای بین‌المللی، داشتن این مقدار اضافه‌بار رایگان، یک امتیاز بسیار ویژه محسوب می‌شود؛ چرا که هر کیلوگرم اضافه بار، هزینه‌ای معادل ۱ درصد بلیت را برای شما در پی خواهد داشت.

با توجه به این قانون، در صورت داشتن ۱۰ کیلوگرم اضافه بار، معادل ۱۰ درصد پول بلیت را باید بپردازید. در صورتی که بلیت پرواز شما، مبلغ ۵ میلیون تومان باشد، این صرفه‌جویی معادل ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود.

شایان ذکر است در صورتی که دانشجو بخواهد نسبت به استفاده از تخفیف برای همراهان خود نیز استفاده کند، این مورد شامل آن‌ها نخواهد شد.

سوپر وای فای رایگان

وای فای هواپیمایی قطرچه چیز لذت‌بخش‌تر از این است که در طول سفر هوایی خود، به یک وای‌فای قوی دسترسی داشته باشید؟ به‌عنوان عضوی از این باشگاه، از سوپر وای فای رایگان لذت ببرید و با سریع‌ترین اتصال پرسرعت در آسمان ها به اینترنت متصل بمانید.

در نظر داشته باشید سوپر وای فای در پروازهای منتخب قابل ارائه است. جهت برخورداری از واچرهای سوپر وای فای، دانشجو باید از طریق سایت qatarairways.com رزرو خود را انجام دهد. جهت مشاهده فهرست کامل اینجا کلیک کنید.

ارتقاء در باشگاه مسافرین کثیرالسفر هنگام دانش آموختگی

حداقل یکبار در سال به عنوان عضو باشگاه دانشجویان هواپیمایی قطر سفر کنید و ارتقاء سطح در باشگاه مسافرین کثیرالسفر را به عنوان هدیه دانش آموختگی دریافت کنید.

انعطاف پذیری بیشتر

از گزینه‌های رزرو منعطف شامل یکبار تغییر تاریخ رایگان بهره مند شوید.

شیوه استفاده از تسهیلات برای اعضای سازمان

باشگاه دانشجویی هواپیمایی قطر

منتظر چه هستید؟ همین امروز عضو شوید و بخشی از این جامعه شگفت انگیز دانشجویی باشید. گوش به زنگ باشید چون هواپیمایی قطر برنامه‌های بزرگی برای مزایای جدید و اختصاصی دارد و همواره در حال بهبود باشگاه دانشجویان است تا برای شما مناسب‌تر باشد.

اعضای سازمان بین‌المللی دانشگاهیان جهت برخورداری از تسهیلات این باشگاه دانشجویی، می‌توانند روی لینک زیر کلیک کنند:

https://www.qatarairways.com/en-ir/Privilege-Club/student-club-join-now.html?promocode=ISICIR

 

شرایط باشگاه مشتریان دانشجو هواپیمایی قطر

بلیت هواپیمایی قطرشرایط زیر از طرف باشگاه دانشجویان هواپیمایی قطر اعلام شده است.

شرایط دانشجو متقاضی

 • «دانشجو» شخصی است که مورد تائید سازمان بین‌المللی دانشگاهیان باشد.
 • سن متقاضیان استفاده‌کننده از این تسهیلات لازم است بین ۱۸ تا ۳۰ سال باشد.
 • ارائه تاریخ احتمالی فارغ‌التحصیلی در هنگام ثبت نام در برنامه باشگاه دانشجویان الزامی است (مسئولیت به‌روزرسانی این تاریخ در صورت تغییر احتمالی بر عهده دانشجو خواهد بود)
 • حداکثر مدت عضویت در باشگاه دانشجویان و استفاده از خدمات آن، هفت سال است.
 • اعضای دانشجو هنگام فارغ التحصیلی، از ارتقاء به سطح بالاتر بهره‌مند خواهند شد.
 • عضویت در باشگاه دانشجویان هنگام دانش‌آموختگی پایان می‌یابد. پس از آن اعضا به طور خودکار از مزایای عضویت در باشگاه مشتریان بهره‌مند خواهند شد.

شرایط استفاده از تسهیلات

 • باشگاه دانشجویی هواپیمایی قطراضافه بار بیشتر (۱۰ کیلوگرم/۱ قطعه، در صورت احراز شرایط) تنها برای اعضای سطح زرشکی باشگاه مشتریان مجاز است. اعضای سطح نقره ای، طلایی یا پلاتینیوم همچنان از مقدار بار همراه مجاز مربوط به سطح خود مطابق با شرایط و قوانین فعلی باشگاه مشتریان بهره مند خواهند شد.
 • کارت عضویت در باشگاه دانشجویان هواپیمایی قطر، تنها در قالب دیجیتالی صادر می‌گردد.
 • تمامی تخفیف‌های ارائه‌شده برای بلیت، تنها برای رزروهای انجام شده با کد تخفیف اختصاصی مندرج در ایمیل تایید ارسال شده به نشانی ایمیل ثبت شده عضو دانشجو معتبر هستند.
 • تخفیف قیمت برای سه پرواز انجام شده توسط عضو دانشجو و همراهان او قابل ارائه است.
  • تخفیف قیمت برای بلیت(های) اول ۱۰٪ (ده درصد) قیمت بلیت منتشر شده خواهد بود.
  • تخفیف قیمت برای بلیت(های) دوم ۱۵٪ (پانزده درصد) قیمت بلیت منتشر شده خواهد بود.
  • تخفیف قیمت برای بلیت(های) سوم ۲۰٪ (بیست درصد) قیمت بلیت منتشر شده خواهد بود.

شرایط استفاده همراهان از تخفیف دانشجویی

 • همراه باید ۱۸ سال یا بیشتر داشته باشد.
 • هر شخص معرفی‌شده که عضو باشگاه مشتریان نیست، ضروری است تا نسبت به عضویت در باشگاه مشتریان اقدام کرده و نسبت به تائید حساب خود نیز اقدام نماید. پس از آن، عضو باشگاه دانشجویان می‌تواند او را برای استفاده از این پیشنهاد ویژه به عنوان همراه دعوت نماید.
 • اعضای باشگاه دانشجویان همچنین می‌توانند اعضاء خانواده خود را که در حال حاضر عضو باشگاه مشتریان هستند، به عنوان همراه معرفی کند. در این صورت، شخص معرفی شده نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارد و می‌توان نام او را به آسانی بدون اقدام دیگری به عنوان همراه اضافه کرد.
 • اشخاص معرفی شده‌ای که عضو باشگاه مشتریان هستند، اما عضو خانواده عضو باشگاه دانشجویان نیستند، به ثبت‌نام مجدد نیازی ندارند اما یک دعوتنامه حاوی لینک پذیرش برای تأیید دریافت خواهند کرد.
 • حدکثر تعداد همراهان برای استفاده از این تخفیف، ۳ نفر است.
 • جهت برخورداری از این تخفیف ویژه، عضو باشگاه دانشجویان و همراهان ضروری است رزرو خود را به صورتا یکجا انجام دهند و رزرو اصلی را نمی‌توان چند تکه کرد.
 • مقدار مجاز بار همراه اضافه برای پروازهای انجام شده توسط هواپیمایی قطر معتبر است و تنها برای عضو باشگاه دانشجویان اعمال می شود. همراهان تنها می توانند از تخفیف قیمت و امکان یکبار تغییر تاریخ رایگان برخوردار شوند.

بلیت هواپیما دانشجویی

برای عضویت در سازمان، کلیک کنید.

برای این نوشته 3 نظر ثبت شده است
 1. با سلام

  لطفا در توضیحاتتون قید کنید که صرف داشتن کارت بین الملل کافی نیست و شرط سنی هم وجود داره. اکثر افرادی که نیازمند این آفرها هستند دانشجویان دکتری ند که اغلب بالای ۳۰ سال ممکنه باشن‌. هزینه کارت رو میدیم وقت صرف میکنیم در انتها هم کارت بلا استفاده میمونه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا