رفتن به محتوای اصلی

امشب، آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد؛ امشب، آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی است. مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه تاکید کرد: مهلت ثبت‌نام در پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۷ ساعت ۲۴ امشب دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه پایان می‌پذیرد.

آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی

حسین توکلی بیان کرد: پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۸ دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی منضم به بخشنامه شماره ۹۷۵۷-۹۳-۲۰۰ تاریخ ۱۳ مهر ماه ۹۳ برگزار می‌شود.

وی افزود: پیرو اطلاعیه اصلاًحی یکشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه و با توجه به درخواست برخی دستگاه‌های اجرایی، سری دوم اصلاًحات دفترچه راهنمای ثبت‌نام از بعدازظهر شنبه ۲۹ اردیبهشت‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.

توکلی یادآور شد: کلیه متقاضیانی که تاکنون ثبت نام کرده‌اند می‌توانند با توجه به توضیحات اعلام شده در اصلاًحات نسبت به ویرایش اطلاعات خود تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ اقدام نمایند.

امشب، آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی

وی اعلام کرد: هم چنین متقاضیانی که تاکنون ثبت‌نام نکرده اند نیز می‌توانند با توجه به اصلاًحات و دفترچه راهنمای ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در این آزمون ثبت‌نام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به میزان ظرفیت جذب در پنجمین امتحان استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۷ گفت: مجموعاً ۱۸ هزار و ۲۰۷ نفر در ۹ دستگاه اجرایی جذب می‌شوند و تا امروز ۳۱ اردیبهشت‌ماه تعداد ۲۸۹ هزار و ۸۳۲ داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

زمان برگزاری آزمون استخدامی

توکلی در پایان خاطرنشان کرد: پنجمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی در سال ۹۷ در روز ۱۵ تیرماه ۹۷ برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای ۱۲ تا ۱۴ تیرماه ۱۳۹۷ بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند پرینت آن را تهیه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا