رفتن به محتوای اصلی

انتخاب مجدد دانشگاه فردوسی مشهد به‌ عنوان دبیر شورای مدیران

در دهمین نشست مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی منطقه ۹ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که به میزبانی دانشگاه سمنان در روز پنج‌شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد، انتخاب مجدد دانشگاه فردوسی مشهد به‌ عنوان دبیر شورای مدیران مراکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشو رخ داد.

انتخاب مجدد دانشگاه فردوسی مشهد

این نشست با حضور نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین نمایندگان دانشگاه‌های عضو از ۴ استان خراسان‌های رضوی، شمالی، جنوبی و سمنان برگزار شد و با رأی اعضا،  دانشگاه فردوسی مشهد به ‌عنوان دبیر و دانشگاه خیام به‌عنوان قائم‌ مقام شورای مدیران مراکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور انتخاب شدند.

دکتر سید امین حسینی، رئیس مرکز فاوای دانشگاه فردوسی مشهد و دبیر منطقه ۹ در این نشست در حین ارائه گزارشی از فعالیت‌های دبیرخانه گفت: تلاش‌های بسیاری برای هم‌افزایی تاکنون انجام‌گرفته است که با همکاری اعضا این تلاش‌ها ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است،  منطقه ۹ مدیران فاوای دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی شامل ۳۳ عضو شامل دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری استان‌های خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی و سمنان می‌باشد.

دانشگاه فردوسی مشهد، سومین دانشگاه جامع ایران در نظام های رتبه بندی بین المللی به حساب می آید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا