رفتن به محتوای اصلی

انتخاب مجدد دانشگاه فردوسی مشهد به‌ عنوان دبیر شورای مدیران

در دهمین نشست مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی منطقه ۹ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که به میزبانی دانشگاه سمنان در روز پنج‌شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ برگزار شد، انتخاب مجدد دانشگاه فردوسی مشهد به‌ عنوان دبیر شورای مدیران مراکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشو رخ داد.

انتخاب مجدد دانشگاه فردوسی مشهد

این نشست با حضور نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری همچنین نمایندگان دانشگاه‌های عضو از ۴ استان خراسان‌های رضوی، شمالی، جنوبی و سمنان برگزار شد و با رأی اعضا،  دانشگاه فردوسی مشهد به ‌عنوان دبیر و دانشگاه خیام به‌عنوان قائم‌ مقام شورای مدیران مراکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی منطقه ۹ کشور انتخاب شدند.

دکتر سید امین حسینی، رئیس مرکز فاوای دانشگاه فردوسی مشهد و دبیر منطقه ۹ در این نشست در حین ارائه گزارشی از فعالیت‌های دبیرخانه گفت: تلاش‌های بسیاری برای هم‌افزایی تاکنون انجام‌گرفته است که با همکاری اعضا این تلاش‌ها ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است،  منطقه ۹ مدیران فاوای دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی شامل ۳۳ عضو شامل دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری استان‌های خراسان‌های رضوی، شمالی و جنوبی و سمنان است.

دانشگاه فردوسی مشهد، سومین دانشگاه جامع ایران در نظام‌های رتبه‌بندی بین‌المللی به حساب می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا