رفتن به محتوای اصلی
تخفیف شهریه برای دانشجویان تحت پوشش بهزیستی

تخفیف شهریه برای دانشجویان تحت پوشش بهزیستی

فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، در بخشنامه‌ای، شیوه‌نامه اجرایی ثبت‌نام و نحوه دریافت شهریه از دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور را ابلاغ کرد. تخفیف دانشگاه آزاد شامل عده خاصی از دانشجویان خواهد کرد.

دانشجویان تحت پوشش بهزیستی

در این بخشنامه تاکید شده است: در راستای اجرای تفاهم‌نامه منعقده بین دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان بهزیستی کشور و به منظور تحقق اصل عدالت‌ محوری و ایجاد فرصت‌های برابر برای رشد و شکوفایی علمی و فرهنگی همه دانشجویان به ویژه دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی، تمام دانشجویان تحت پوشش این سازمان در تمام مقاطع تحصیلی از میزان ۲۰درصد تخفیف شهریه تحصیلی در نیم‌سال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ و نیم‌سال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برخوردار خواهند شد.

تسهیل در خدمت رسانی

همچنین به منظور تسهیل در خدمت‌رسانی به این دسته از دانشجویان، شیوه‌نامه اجرایی ثبت‌نام و نحوه دریافت شهریه دانشجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور که به امضای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان بهزیستی کشور رسیده است، به واحدها و مراکز آموزشی ابلاغ خواهد شد.

بر این اساس به منظور آسان کردن مراحل اداری و رفاه حال مددجویان سازمان، آن دسته از دانشجویان مشغول به تحصیل که در ترم‌های گذشته معرفی‌نامه خود را به دانشگاه محل تحصیل ارائه کرده‌اند، نیازی به ارائه معرفی‌نامه جدید ندارند. دانشجو پس از ثبت هر مقطع تحصیلی توسط کارشناسی امور دانشجویان سازمان بهزیستی استان محل سکونت، موظف است نسبت به ثبت ترم خود اقدام نماید.

در این شیوه‌نامه تاکید شده که دانشجو پس از اتمام مراحل انتخاب واحد و حداکثر تا دو هفته پس از انجام حذف و اضافه، اطلاعات مالی خود شامل هزینه قابل پرداخت پس از اعمال تخفیف، شناسه پرداخت و شماره حساب مربوط به واحد دانشگاهی را در سامانه درج نموده و در اسرع وقت اصل مدارک، شامل برگه انتخاب واحد و هزینه شهریه خود را به همراه کارنامه ترم گذشته، به اداره کل بهزیستی استان محل تحصیل تحویل دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا