رفتن به محتوای اصلی

تمدید مهلت ثبت‌نام متقاضیان جذب هیئت علمی

عضویت در هیئت علمی دانشگاه‌ها تمدید شد. محمدرضا رضوان طلب رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ، با اعلام این خبر اظهار کرد: ثبت‌ نام متقاضیان عضویت در هیئت علمی دانشگاه‌ها طبق بیستمین فراخوان نیمه‌متمرکز جذب اعضای هیئت علمی ” پیمانی و طرح سربازی” دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از روز ۱۵ بهمن ماه شروع می‌شود. به مدت دو هفته ادامه داشت و قرار بود امروز ۳۰ بهمن ماه آخرین مهلت برای ثبت‌نام باشد. اما طبق تصمیمات اتخاذ شده این مهلت تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه ۵ اسفند ماه ۹۷ تمدید شد.

عضویت در هیئت علمی دانشگاه‌ها

رضوان طلب تاکید کرد: طبق برنامه زمان‌بندی بیستمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیئت علمی “پیمانی و طرح سربازی” دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی کشور مربوط به فراخوان بهمن ۱۳۹۷، دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشی و پژوهشی از ۱۹ دی ماه به مدت ۸ روز فرصت داشتند نیاز خود را برای جذب هیئت علمی جدید به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کنند.

رضوان طلب در ادامه خاطرنشان کرد: پس از اعلام نیاز دانشگاه‌ها به جذب هیئت علمی، مرکز نظارت و ارزیابی آموزش عالی از ۲۹ دی تا ۶ بهمن ماه به مدت ۷ روز فرصت داشتند تا اعلام نیاز و تخصیص ظرفیت دانشگاه‌ها را بررسی کنند و پس از این فرایند نیز دانشگاه‌ها مجدد تا ۱۴ بهمن یعنی به مدت ۷ روز فرصت داشتند ارزیابی مرکز نظارت را بررسی کرده و با درخواست خود مطابقت دهند.

رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، این مرکز از روز ۱۵ بهمن تا امروز ۳۰ بهمن را به عنوان مهلت اولیه فراخوان جذب را اعلام کرد و متقاضیان جذب در این زمان می‌توانستند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. در حال حاضر این زمان تا ۵ اسفند ماه ۱۳۹۷ تمدید شد و دانشگاه‌ها تا ۲۰ خرداد ماه ۹۸ فرصت دارند تا به درخواست‌ها رسیدگی کنند.

در نهایت پرونده‌های مربوط به فراخوان بهمن ماه ۹۷، از ۲۱ خرداد ماه تا ۳۱ تیر ماه ۹۸ در هیئت مرکزی جذب وزارت علوم بررسی و نتایج آن اعلام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا