رفتن به محتوای اصلی
سامانه مشاوره تلفنی رایگان ویژه کرونا

سامانه مشاوره تلفنی رایگان ویژه کرونا

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی درجهت کمک به سلامت روان افراد جامعه در دو سطح کودکان و بزرگسالان، سامانه مشاوره تلفنی رایگان ۴۵٢٩٨ را راه‌اندازی کرد.

سامانه مشاوره تلفنی رایگان

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی ضمن اشاره به نگرانی و اضطرابی که شیوع ویروس کرونا در جامعه ایجاد کرده است بیان کرد: در راستای کمک به سلامت روان مردم، سامانه مشاوره‌تلفنی رایگان جهاد دانشگاهی برای ارائه مشاوره‌ها و خدمات روانشناختی به مردم عزیز ایران افتتاح شده است.

فرج حسینیان اظهار داشت: این سامانه با هدف اجرای مسئولیت اجتماعی جهاد دانشگاهی و همچنین محافظت از سلامت روان هموطنان گرامی با استفاده از اساتید و اشخاص باتجربه و توانا در حوزه سلامت روان و در  دو سطح کودکان و بزرگسالان شروع به‌کار کرده است.

وی ادامه داد: هموطنان گرامی می‌توانند از سرتاسر کشور با این مرکز تماس گرفته و مشاوره دریافت کنند.

حسینیان افزود: این سامانه که به‌صورت تلفنی کار ارائه مشاوره و راهنمایی را انجام می‌دهد، از روز یکم فروردین ۹۹ با همکاری تعداد ۱۰۰ نفر  از روانشناسان و مشاوران فعالیت خود را به‌صورت رسمی آغاز کرده است.

طریقه تماس

مردم عزیز ایران می‌توانند همه روزه از ساعت ١٠ صبح الی ۸ شب با تلفن همراه یا ثابت با شماره ۴۵۲۹۸-۰۲۱ تماس گرفته و از خدمات مشاوره‌ای و راهنمایی این سامانه بهره‌مند شوند.

https://edjdsb.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا