رفتن به محتوای اصلی
سایت نخبگان دانشگاه‌ آزاد دراسفند رونمایی می‌شود.

سایت نخبگان دانشگاه‌ آزاد دراسفند رونمایی می‌شود.

سایت ثبت‌ نام نخبگان دانشگاه‌ آزاداسلامی اوایل اسفند رونمایی می‌شود.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از رونمایی سایت ثبت نام نخبگان دانشگاه‌ آزاد در اوایل اسفندماه سال جاری خبر داد.

بیژن رنجبر گفت: سایت ثبت نام نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی توسط رئیس هیات موسس و هیات امنا دانشگاه و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی می‌شود.

وی افزود: سازوکار این سایت به این صورت است که نخبگان با ثبت نام ر آن، در فرآیند جذب باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی قرار می‌گیرند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: اطلاعات نخبگان دانشجو و جوان از تمامی موسسات آموزش عالی کشور پس از ثبت نام در این سایت، بررسی شده و پس از تایید، این اطلاعات به سازمان مرکزی ارسال می‌شود.

رنجبر عنوان کرد: در صورت تایید نهایی، نخبگان به عضویت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی درمی‌آیند. در این باشگاه دانشجویان نخبگان بر روی ایده‌ها ، نظرات و خلاقیت‌های خود در راستای پیشرفت کشور گام بر می دارند.

وی با بیان اینکه شاخصه‌های لازم برای ثبت نام در سایت ثبت نام نخبگان در دانشگاه آزاد اسلامی همان شاخصه‌های موجود در آیین‌نامه استعدادهای درخشان است، گفت: نخبگانی که در دیگر دانشگاه‌ها غیر از دانشگاه آزاد‌اسلامی تحصیل می‌کنند، براساس آیین‌نامه‌های وزارتخانه‌های علوم و بهداشت جذب می‌شوند. بدین صورت که تمامی دانشجویان طبق آیین‌نامه در این سایت می‌توانند ثبت نام داشته باشند.

معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۱۴ هزار نخبه عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان‌ دانشگاه آزاد‌اسلامی شده‌اند و روند ثبت نام ادامه خواهد داشت تا از ظرفیت این نخبگان در برنامه‌های تحقیقاتی، مراکز نوآوری و راه‌اندازی شرکت‌های نوپا استفاده شود. با ثبت نام هرچه بیشتر که در دانشگاه‌های ‌آزاد در حال تحصیل هستند مراکز نوآوری بیشتری را احداث و اختراعاتی برای کمک به کشور ساخته و تولید خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا