رفتن به محتوای اصلی

فرصت مجدد ثبت نام برای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۳۹۸ برای پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه “عادی رایگان”، شهریه‌پرداز دانشگاه آزاد اسلامی و مجازی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی از۳۰ بهمن ۱۳۹۷ الی ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ انجام شد.

فرصت مجدد ثبت نام

با توجه به پایان مهلت ثبت نام مرکز سنجش آموزش پزشکی فرصت مجدد و امکان ویرایش را برای جاماندگان آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه پزشکی سال ۱۳۹۸اعلام کرد.

داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده‌اند یا هزینه ثبت نام را پرداخت کرده ولی ثبت نام نکرده‌اند و همچنین افرادی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند، می‌توانند از تاریخ ۲۶فروردین تا ۲۸ فروردین ۹۸ نسبت به ثبت نام یا ویرایش فرم ثبت نام اقدام نمایند.

تاکنون بیش از ۵۱ هزار نفر در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته‌های گروه پزشکی ۹۸ ثبت نام کرده‌اند. ظرفیت پذیرش اولیه در این آزمون تعداد ۴ هزار و ۷۰۷ نفر است که از این تعداد ۳ هزار نفر به دوره‌های عادی رایگان و یک هزار و ۷۰۷ نفر به دوره‌های شهریه‌پردازاختصاص دارد.

آزمون کارشناسی ارشد رشته‌های گروه علوم پزشکی سال ۱۳۹۸ همه رشته‌ها در نوبت‌های صبح و عصر روزهای پنجشنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ خرداد ۹۸ در شهرهای اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، اهواز، ایلام، بوشهر، بندرعباس، بیرجند، تبریز، تهران، خرم آباد، رشت، زاهدان، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شیراز، شهرکرد، قزوین، قم، کاشان، کرمانشاه، کرمان، گرگان، مشهد، همدان، یاسوج و یزد برگزار می‌گردد.

دکتر منصور غلامی اظهار کرد: دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اوایل پیروزی انقلاب اسلامی از به هم پیوستن چندین واحد متفرق شکل گرفت و به همین دلیل ساختمان‌های این دانشگاه بسیار پراکنده از یکدیگر قرار گرفته است و همانند سایر دانشگاه بزرگ کشور یک پردیس مشخص ندارد. در این راستا طی سال‌های اخیر تلاش شد زمینی به منظور تجمیع واحدهای این دانشگاه فراهم شود که یک مورد آن به دلیل اینکه نتوانستند منابع مالی آن را تأمین کنند، از دست رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا