رفتن به محتوای اصلی
فعالیت خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد

فعالیت خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد

فعالیت خوابگاه‌های دانشجویی در دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد برای سال ۱۴۰۱-۱۴۰۲ با ۸ خوابگاه شروع شده است. دکتر محمدرضا صابری اظهار داشت در حال حاضر تمامی ۸ خوابگاه برای سال تحصیلی جدید پذیرش دانشجو انجام می‌دهد و در رابطه با اسکان دانشجویان مشکلی نداریم.

فعالیت خوابگاه‌های دانشجویی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اضافه کرد: ساخت خوابگاه متاهلان با تاکید مقام معظم رهبری در مراحل پایانی است و امیدوار هستیم با اختصاص به موقع بودجه لازم بزودی شاهد افتتاح آن در موعد مقرر باشیم و دانشجویان متاهل بتوانند از این خوابگاه استفاده کنند.

محمدرضا صابری ادامه داد: مراحل ضدعفونی کردن تمامی اتاق‌های خوابگاه‌ها انجام شده است و این خوابگاه‌ها آماده پذیرش و اسکان دانشجویان است و مطمئن باشید اسکان دانشجویان با رعایت تمامی نکات بهداشتی انجام خواهد شد و قبل از پذیرش دانشجو تمام نکات بهداشتی رعایت شده است.

وی با اشاره به لزوم داشتن کارت واکسن تصریح کرد: داشتن کارت دانشجویی واکسن کرونا از نکات الزامی برای پذیرش و اسکان دانشجویان در خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی است و همینطور تاکید بر دریافت به موقع دز یاداور قبل از شروع سال تحصیلی در محل خوابگاه شده است.

وی در رابطه با ظرفیت سلف سرویس‌های مرکزی و پردیس دانشگاه علوم پزشکی افزود: در سلف سرویس‌های دانشگاه با توجه به ظرفیت دو هزار صندلی مشکلی برای پذیرایی از دانشجویان نخواهیم داشت و سرو غذا در سلف برای دانشجویانی که تمایل به این کار داشته باشند منعی نخواهد داشت و همینطور برای دانشجویانی که می‌خواهند غذا را به صورت بیرون بر داشته باشند، امکان این امر میسر است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در آخر اضافه کرد: برای رزور کردن ژتون غذا از طریق سامانه تغذیه دانشگاه قابل انجام است و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به سامانه مربوطه به صورت آنلاین اقدام به رزرو نمایند و تحویل ژتون به صورت حضوری نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا