رفتن به محتوای اصلی
دوره ۹۰ روزه آموزش زبان انگلیسی

دوره ۹۰ روزه آموزش زبان انگلیسی

مجموعه آموزشی (EF (Education First به آدرس http://www.englishtown.com یکی از معتبرترین پایگاه های اینترنتی آموزش زبان انگلیسی در سطح دنیاست که در بسیاری از کشورها نیز شعبه دارد.

بخشی از خدمات این سایت شامل گفت و گو با دیگران (Chatting) و استفاده از درس آموزشی روزانه (Daily Lesson) به صورت رایگان بوده، اما استفاده از سایر خدمات آن مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

بر مبنای توافق صورت گرفته میان مجموعه های جهانی ISIC و EF، کلیه دارندگان کارت های ISIC می توانند از دوره آموزشی سه ماهه سایت EF که ارزش آن ۱۱۷ یورو است، به صورت رایگان استفاده نمایند.

در این قسمت، به معرفی قسمتی از امکانات آموزشی که طی دوره ۹۰ روزه رایگان می تواند از آن ها استفاده نمود پرداخته می شود:

 

منو دوره آموزشی

اعضای سازمان بین المللی دانشگاهیان، می توانند از دوره آموزشی ۹۰ روزه زبان انگلیسی به ارزش ۱۱۷ یورو استفاده کنند. این دوره از زمان ثبت نام به مدت ۳ ماه قابل استفاده خواهد بود.

دانشجویان بر اساس تعیین سطحی که پس از ثبت نام در این سایت انجام داده اند، دروس مربوطه را به صورت کاملاً تعاملی سپری خواهند کرد.

 

 

بعضی از انواع آموزش در این سایت شامل مدل های زیر است:

 

 

 

در صورتی که بخواهید پیشرفت تحصیلی خود (Progress report) را ببینید، به بخش مربوطه مراجعه می کنید:

 

وو در صورتی که قصد آزمون خود را داشته باشید، وارد بخش Placement Test می شوید:

 

 

 

شما این انتخاب را دارید که در صورتی که احساس می کنید سطحی که در ابتدای ورود به دوره برای خود تعیین کرده اید، پایین تر یا بالاتر از توانایی شماست، آن را تغییر دهید:

 

این سایت همچنین دارای ابزارهای آموزشی است که از آن جمله می تواند به Flash Cards اشاره کرد که به صورت کاملی نسبت به معرفی کلمات و بکارگیری آن ها در جملات آموزش های لازم را ارائه می دهد:

 

بخش دیگر، Pronunciation lab یا آزمایشگاه تلفظ است. در این بخش، به صورت صوتی و تصویری (فیلم) طرز تلفظ کلمات مختلف به شما آموزش داده می شود:

 

 

از دیگر امکانات این سایت، می توان به بخش انجمن های آن اشاره کرد. در این قسمت، شما می توانید با سایر افرادی که در این سایت عضو هستند، صحبت کنید:

 

و یا حتی با آن ها رقابت نمایید:

 

در نهایت، این سایت بخش کاملی جهت دریافت و ارسال پیام های مکتوب شما دارد:

 

 

همانطور که اشاره شد، استفاده از این دوره آموزشی کامل که به صورت تعاملی تنظیم شده است، به مدت ۳ ماه با هزینه ۱۱۷ یورو (حدود ۵۰۰ هزار تومان) می باشد که با داشتن کارت دانشجویی بین المللی، می توانید به رایگان از آن استفاده کنید و سطح زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید.

جهت مشاهده راهنمای فعالسازی استفاده از دوره، کلیک کنید

اعضای سازمان می توانند جهت تکمیل مهارت های زبان انگلیسی خود، از خدمات مرکز آموزش های زبان های دانشگاه تهران نیز بهره مند شوند.

برای این نوشته 4 نظر ثبت شده است
  1. […] دانشجویان با شرکت در این دوره در دانشگاه علامه، یک مهارت عمومی و یک مهارت تخصصی را به صورت رایگان فرا می‌گیرند. این دوره که گذراندن آن برای تمام دانشجوبان در سراسر کشور لازم و ضروری است برای اولین بار و در این دانشگاه در حال اجرا است. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برگشت به بالا