سوالات

می‌خوای مهارت‌های فردی خودت رو توسعه بدی؟
چرا زبان انگلیسی تو از بقیه بهتر نباشه؟
دوست داری بهترین موقعیت شغلی رو داشته باشی؟

دانشجوی متفکر

اگه جوابت مثبته
پس یه پیشنهاد واست داریم:

زندگی بهتر دانشجویی
توسعه فردی و زندگی عالی

بیش از

0دانشجو

در سراسر کشور عضو این سازمان هستند

آخرین مهلت ثبت‌نام با تخفیف:

استفاده از ۶ ترم آموزش زبان انگلیسی تعاملی (رایگان)

Hi english

حرفه‌ای‌ترین سیستم یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

6 ترم = ۳۶ یونیت = ۱۴۴ درس = ۱۵۰۰ فعالیت
Reading + Writing + Listening + Speaking
محتوای استاندارد بین‌المللی + کاملاً تعاملی

انجام فرایند ثبت شرکت به صورت رایگان

ثبت شرکت دانشجویی
صرفه‌جویی ۲ تا ۳ میلیون تومانی
انجام فرایند ثبت شرکت توسط کارشناسان سازمان
ثبت بیش از ۱۰۰۰ شرکت در سامانه دانشگاهیان

دسترسی به دوره‌های اختصاصی توسعه شخصی

دوره‌های آموزشی سازمان

تسهیلات ویژه اقتصادی

10% تخفیف بیشتر خرید کتاب از فروشگاه آنلاین «آدینه بوک»
تخفیف ویژه در مجموعه گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی
30% تخفیف پایگاه علمی NoorMags
تخفیف بلیت خطوط هواپیمایی ترکیش ایر، قطر و امارات
تخفیف اقامت در هتل‌های بیش از ۱۳۰ کشور دنیا
تخفیف خدمات علمی و نرم‌افزاری

دریافت کارت بین‌المللی دانشجویی

کارت دانشجویی بین‌المللی
تنها کارت هویت دانشجویی بین‌المللی در سطح جهان
مورد حمایت سازمان یونسکو
استفاده از خدمات در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا
مدرک مثبت جهت دریافت ویزای دانشجویی
تخفیف تا ۱۰۰% شرکت در کنفرانس‌های علمی
امکان بازدید رایگان از برخی موزه‌های معتبر جهان
تخفیف بلیت پروازهای ترکیش، امارات و قطرایرویز
تخفیف اقامت در سراسر دنیا از سایت‌های Hotels.com و Booking.com

+ استفاده از خدمات رایگان سازمان

خدمات رایگان سازمان

آمار استفاده از خدمات

آمار استفاده از خدمات سازمان

تجربیات اعضای سازمان

فاطمه سلطانی ؛ دانشجوی دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

فاطمه سلطانی

این کارت برای ما دانشجوها که میخوایم با کمترین هزینه از دوره‌های علمی و آموزشی استفاده کنیم بهترین گزینه ست. همچنین از طریق سامانه دانشگاهیان میتونیم دانش و آگاهی خودمون رو پیرامون رشته مربوطه بالا ببریم. خدمات حمایتی برای دانشجویان بسیار عالی و مقرون به صرفه ست. از سازمان بین‌المللی دانشگاهیان به خاطر این امکاناتی که در اختیار دانشجوها قرار داده کمال تشکر را دارم.

طاهره امینی ؛ دانشجوی دانشگاه شهیدبهشتی

طاهره امینی ؛ دانشجوی دانشگاه شهیدبهشتی

من مدتیه عضو این سازمان هستم، بخش‌های مختلفش رو بررسی کردم و خیلی از اون‌ها استفاده کردم. به خصوص تخفیفاتش خوبه و اگر بیشتر بشه که عالی میشه. بخش بیمه دانشجویی برام جالب بود و این خیلی خوبه که همه برای اون اقدام کنن.

سید علیرضا آشفته ؛ دانشجوی دکتری زمین‌شناسی اقتصادی دانشگاه ارومیه

سید علیرضا آشفته

یکی از خدمات خوب سازمان که اصلاًً به چشم نمیاد و مفیده، گذاشتن پست هست که می‌تونیم تبلیغات خودمون رو برای هزاران نفر عضو انجام بدیم. از طریق سازمان، خیلی از پزوهشگران در کنفرانس ما شرکت کردن که همینجا از سازمان تشکر می‌کنم و امیدوارم با ایجاد تفاهم‌نامه مشترک بتونیم تخفیفات خوبی به پزوهشگران در کنفرانس‌ها بدیم.

علی صدری ؛ دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه مازندران

علی صدری

سال ۱۳۹۸ با استفاده از شرایطی که سازمان ایجاد کرده بود، برای ثبت شرکت من تونستم شرکت طراحی و مشاوره در زمینه شهرسازی و معماری ثبت کنم و طی دوسال گذشته، از این طریق درآمد کسب کنم. برای انجام امور ثبت شرکت فقط برای یک امضا به اداره ثبت شرکت‌ها مراجعه کردم و همه امور رو سازمان انجام داده بود و مهم اینکه هزینه‌های امور ثبتی از این طریق خیلی کمتر از حالت عادی شد.

محمدرضا مزینانی ؛ دانشجوی مشاوره دانشگاه تهران

محمدرضا مزینانی

با استفاده از این کارت توانستم در دوره‌های خوبی درمورد تدوین و نگارش مقاله و پایان‌نامه شرکت کنم. همچنین در دوره‌های مجازی مختلف که از طریق این سازمان برگزار می‌شد شرکت کردم. از طرفی، شبکه گسترده ای از افراد در این مجموعه باب خوبی برای آشنایی بنده با رشته‌ها و مسائل مختلف بود.

سید جواد برهانی ؛ دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف

برهانی

سال اول ارشد با خدمات این سازمان آشنا شدم. اولش فکر نمی‌کردم که این قدر این سازمان تونسته باشه خوب کار کرده باشه. توی دانشگاه ما کمتر کسی هست که در مورد این سایت و خدماتش چیزی ندونه. من به همه دانشگاهی‌ها این سیستم رو پیشنهاد می‌کنم.

مهدیه عباسی ؛ دانشجوی بیویتکنولوژی دانشگاه فنی و حرفه‌ای

مهدیه عباسی

واقعاً جای تقدیر داره با این خدمات بسیار عالی و مثبت که کاملاًً ضعف‌ها و کوتاهی‌های سیستم دانشگاهی رو به نحو احسن انجام دادید و شان و مقام یک‌ دانشجوی شایسته رو بهش برگردوندید. این موضوع باعث افتخار هم برای من و هم همه دانشجوهاست.

زهره میری رامشه ؛ دانشجوی دکتری مدیریت ورزشی دانشگاه علامه طباطبایی

زهره میری رامشه

امسال برای شرکت در یک کنفرانس مدیریت ورزشی در یکی از دانشگاه‌های اروپایی در بخش دانشجویان دکتری به جای نامه‌نگاری‌های اداری از دانشگاه و اتلاف وقت، به ذهنم رسید کارت بین‌المللی دانشجویی را به همراه درخواست خود ارسال نمایم؛ یعنی یک رزومه دانشجویی در یک کارت با ابعاد کوچک به رنگ سبز رنگ.

حسین مقدس ؛ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی

حسین مقدس

فقط این را بگویم که با داشتن کارت عضویت سازمان بین‌المللی دانشگاهیان و پیوستن به خانواده بزرگ ISIC در دنیا، می‌توان حرفه‌ای بودن را از نزدیک تجربه کرد. در دنیای امروز کار کردن و سر و کله زدن با حرفه‌ای‌ها از اهمیت بالایی برخورداره، از اینکه عضوی از حرفه‌ای‌ها هستم خوشحالم و به تمام عزیزان و دانشجویان پیشنهاد می‌کنم حتما به جرگه ما بپیوندند.

غزاله بهرامی ؛ دانشجوی دانشگاه تهران

غزاله بهرامی

سال گذشته در کنفرانس بین‌المللی نفت و حفاری SPE در شهر کوالالامپور مالزی با داشتن کارت سازمان، رایگان شرکت کردم، در صورتیکه هزینه شرکت در این همایش برای دارندگان مقاله و اعضا حدود SPE (انجمن مهندسین نفت) حدود ۱۰۰۰ دلار بود. اگر این کارت در زمان مناسب به دستم نمی‌رسید در این همایش شرکت نمی‌کردم.

امیرحسین حسینی ؛ دانشجوی دانشگاه تهران

امیرحسین حسینی

به نظرم اینکه ما می‌تونیم با عضویت در این سازمان و داشتن کارت در هر جای دنیا ثابت کنیم که دانشجو هستیم و از مزایاش استفاده کنیم خیلی خوبه، من برای گرفتن ویزای شینگن تونستم به جای نامه اشتغال به تحصیل که ارائه نمی‌شد، از این کارت استفاده کنم. همچنین چند بار داخل هتل‌ها تونستم اینترنت نامحدود بگیرم. خیلی از نرم‌افزارهای پولی که برای کار برنامه‌نویسی می‌خواستم رو تونستم رایگان دریافت کنم. واقعا عالیه.

سجاد موفق؛ دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف

سجاد موفق

بسته راهنمای آزمون IELTS، واقعاً یک بسته مفید برای کمک به مهارت آزمون است. بسیاری فایل‌های مفید رایگان در این بسته هست و با اکانت‌تون هم به ارزش ۳۰ یورو می‌تونین از خدمات و فایل‌ها رایگان استفاده کنید، فایل‌ها بسیار کمک‌کننده و کامل هستند و از معلم خصوصی بی‌نیاز می‌شوید، یک آزمون ماک آیلتس هم هست که خوب خیلی عالیه برای محک زدن، و البته توضیحات کامل و راهنمایی برای آزمون آیلتس به صورت کامپیوتر بیس هم در سایت وجود داره. خیلی جامع و عالیه، حتماً استفاده کنید. همین اطلاعات رو فکر کنم یه معلم خصوصی اگر بخواد بهتون بده چندین جلسه باید پول بدین تا خورد خورد این‌ها رو بگن.

آزاده غروی ؛ دانشجوی دانشگاه مازندران

غروی

مفیدترین کارگاهی که در آن شرکت کردم و توسط سازمان بین‌المللی دانشگاهیان برگزار شده بود، کارگاه مقاله‌نویسی پیشرفته بود و باعث شد به سرعت مسیر نوشتن یک مقاله در ژورنال‌های معتبر علمی جهانی را آغاز کنم. چنین آموزشی باید در دانشگاه داده می‌شد و کمبود آن مشهود بود.

علیرضا رخساری ؛ دانشجوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر

علیرضا رخساری

من حدود ۲ سال است که با این سازمان آشنا شدم به واقعیت می‌توانم بگویم که مفیدترین و سودمندترین سازمان و نهاد در بین تمام دانشگاه‌ها است و با توجه به کلاس‌های گسترده در زمینه‌های علمی و پژوهشی که با وجود اساتید مجرب و بسیار باسواد که برگزار می‌کنند، نیاز به عضویت در نهاد دانشگاهی نخواهید داشت.

برای مثال از کلاس‌های تدوین نوشتن طرح شغلی و بیزنسی مانند استارت آپ گرفته تا کارگاه‌های افزایش مهارت‌های فردی و ایجاد رابطه بهتر در اجتماع و محیط کار برای علاقه‌مندان با کمتر از نصف قیمت آزاد برگزار می‌کنند.

فریبا فتحی ؛ دانشجوی دانشگاه آزاد

فریبا فتحی

من کمتر از یک ماه هست که عضو سازمان بین‌المللی دانشگاهیان شدم. در این مدت کوتاه در دوره نگارش پروپوزال علمی به‌صورت حضوری شرکت کردم و یک فایل مربوط به نگارش پایان‌نامه از سامانه یادگیری دانلود کردم. با وجود اینکه در دوره ارشد و دکتری تا حدود زیادی با مراحل پروپوزال نویسی و نوشتن پایان‌نامه آشنا شده بودم ولی مطالب مطرح شده در دوره‌های مذکور بسیار مفید بودند تا جایی که می‌توانم ایرادهای احتمالی داوران جلسات دفاع را که ممکن هست به یک پروپوزال وارد سازند را شناسایی و برطرف کنم. بینهایت سپاسگزارم!

کمال قدیرمحسنی ؛ دانشجوی دانشگاه خوارزمی

کمال قدیرمحسنی

سازمان دانشگاهیان بهترین مشاور و یاری رسان ما دانشجویان است. با آشنایی با این سازمان و بهره‌مندی از مشاوره در زمینه شغلی و تحصیلی، می‌توانیم پیشرفت چشمگیری داشته باشیم. به شخصه جدا از تخفیف‌ها و مزایای گردشگری، خدمات رفاهی و علمی و آموزشی، نکته‌ای که نظرم رو جلب کرد ارتباط صمیمانه با سایر دانشجویان، چه هم‌رشته و هم‌دانشگاهی و همشهری و چه از سراسر کشور بود. این سازمان بستری مهم برای همدلی، با هم اندیشیدن و رفع مشکلات و مسائل زندگی ما دانشجویان است. با اطلاع‌رسانی به دوستانمان این فضای صمیمانه را بیش از پیش پرشورتر و باشکوه‌تر کنیم.

میثم بهرامی ؛ دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان

میثم بهرامی

بنده در حال تحصیل در مقطع ارشد هستم و چند ماهی هست که عضو سازمان شده ام و از خدمات با ارزش ان استفاده کرده و می‌کنم. اما افسوس میخورم که چرا از اول دوران دانشجوییم نتونستم عضو بشم. الان از همه قشر دانشجویان فرهیخته خواهش می‌کنم که دعوت از دوستان دانشجویشان را فراموش نکنند که اونها مثل امثال بنده متضرر نشوند.

سینا صداقت باغبانی ؛ دانشجوی دانشگاه تهران

سینا صداقت باغبانی

هرچی گذشت بهتر شد، امکانات این سازمان بیشتر و رابط کاربری راحت‌تری پیدا کرد. الان که دارم از سایتش استفاده می‌کنم بسیار حس خوب و مثبتی دارم و به دوستانم این سازمان رو پیشنهاد کردم. تا به حال از ۷ نفر ۲ نفرشون عضو سازمان شدند که راضی هستند. در کل، تجربه من از سازمان بین‌المللی دانشگاهیان نمره بسیار خوب ۸ از ۱۰ رو میگیره. امیدوارم روز به روز بهتر بشن. عشق باشد و برکت.

ارزش خدمات سازمان

ارزش خدمات سازمان

شما باید در رده برترین دانشجویان دنیا قرار داشته باشید

ISIC Around The World

سازمان در رسانه‌ها

[/vc_row]
دانشگاه فرهنگیان
0
تعداد دانشجویان
0
تعداد هیات علمی

اطلاعات تماس دانشگاه فرهنگیان

نشان دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان، با تجمیع تمامی مراکز، موسسات و دانشگاه‌های تربیت معلم سراسر کشور تشکیل شد. این دانشگاه در حال حاضر دارای ۹۸ واحد دانشگاهی در سراسر ایران است. دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه ماموریت محور شناخته می‌شود و کارکرد اصلی آن، آماده‌سازی نیروی مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش است.

این دانشگاه تاکنون حدود یکصدهزار دانش‌آموخته داشته است. رشته‌های تحصیلی این دانشگاه عبارتند از:

 • علوم پایه: آموزش علوم تجربی، آموزش زیست‌شناسی، آموزش شیمی، آموزش فیزیک
 • ریاضیات: آموزش ریاضی (شامل هندسه، حسابان، آمار و احتمالاًت و ریاضیات کاربردی)
 • علوم اجتماعی: آموزش جغرافیا – آموزش تاریخ – آموزش اقتصاد – آموزش علوم اجتماعی
 • ادبیات: آموزش زبان فارسی – آموزش زبان انگلیسی – آموزش زبان عربی
 • ورزش: آموزش تربیت‌بدنی (عمومی و دوره متوسطه)
 • علوم اسلامی: آموزش الهیات و معارف اسلامی
 • روانشناسی: راهنمایی و مشاوره
 • علوم پرورشی: آموزش ابتدایی و آموزش کودکان استثنایی
 • هنر: آموزش ارتباط تصویری – آموزش هنر

سال تاسیس: ۱۳۹۰
رئیس دانشگاه: دکتر رضامراد صحرایی

 

شرایط و مراحل قبولی در دانشگاه فرهنگیان

 • ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری.
 • مجاز شدن به انتخاب رشته برای دانشگاه فرهنگیان براساس نتیجهٔ آزمون.
 • داشتن حداقل معدل ۱۴ در دوران دبیرستان.
 • رسیدن به حداقل نمره کل (تراز کنکور) ۶۵۰۰ در زیرگروه مربوطه.
 • دعوت به مصاحبه علمی-حضوری.
 • داشتن شرایط پزشکی لازم برای معلم شدن.
 • تاییدیه گزینش آموزش و پرورش.

سامانه‌های دانشگاه فرهنگیان

فهرست مراکز دانشگاه فرهنگیان

استاننام مرکزنشانیتلفن
آذرﺑﺎﯾﺠﺎن ﺷﺮﻗﯽﭘﺮدﯾﺲ ﻋﻼﻣﻪ اﻣﯿﻨﯽ ﺗﺒﺮﯾﺰﺗﺒﺮﯾﺰ - اﻧﺘﻬﺎي ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ041-35416622
آذرﺑﺎﯾﺠﺎن ﺷﺮﻗﯽﭘﺮدﯾﺲ ﻓﺎﻃﻤﻪ اﻟﺰﻫﺮا )س( ﺗﺒﺮﯾﺰﺗﺒﺮﯾﺰ- خ ﻗﻄﺮان ﺟﻨﻮﺑﯽ- ﺟﻨﺐ ﺳﺎﻟﻦ ورزﺷﯽ اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ041-34438115
آذرﺑﺎﯾﺠﺎن ﻏﺮﺑﯽﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ رﺟﺎﯾﯽ اروﻣﯿﻪاروﻣﯿﻪ ،ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺷﻬﯿﺪ ﻗﻠﯿﭙﻮر ﺟﻨﺐ ﻧﺎﺣﯿﻪ اﻧﺘﻈﺎﻣﯽ044-32776159
آذرﺑﺎﯾﺠﺎن ﻏﺮﺑﯽﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﻄﻬﺮي ﺧﻮيﺧﻮي-ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮ3ﺟﺎده ﺳﻠﻤﺎس-ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﻄﻬﺮي044-36469337
آذرﺑﺎﯾﺠﺎن ﻏﺮﺑﯽﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ)ره( ﺳﻠﻤﺎسﺳﻠﻤﺎس-ﺑﻠﻮار اﻣﺎم رﺿﺎ ﺟﻨﺐ داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﯽ ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ )ره(044-35223007
آذرﺑﺎﯾﺠﺎن ﻏﺮﺑﯽﭘﺮدﯾﺲ ﻋﻼﻣﻪ ﻃﺒﺎﻃﺒﺎﯾﯽ اروﻣﯿﻪاروﻣﯿﻪ - ﺧﯿﺎﺑﺎن ﭘﺮورش044-32332700
اردﺑﯿﻞﭘﺮدﯾﺲ ﻋﻼﻣﻪ ﻃﺒﺎﻃﺒﺎﯾﯽ اردﺑﯿﻞاردﺑﯿﻞ - ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺳﻌﺪي -ﮐﻮﭼﻪ ﮐﺮد اﺣﻤﺪ045-33449022
اردﺑﯿﻞﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ آزادﮔﺎن اردﺑﯿﻞﻧﯿﺮ-ﻣﯿﺪان ﺑﺴﯿﺞ-ﺟﻨﺐ آﻣﻮزش وﭘﺮورش045-32282460
اردﺑﯿﻞﺑﻨﺖ اﻟﻬﺪي ﺻﺪر اردﺑﯿﻞاردﺑﯿﻞ- ﻣﯿﺪان ﺟﺠﯿﻦ -روﺑﺮوي اداره ﭘﺴﺖ ﻣﺮﮐﺰي045-33234662
اﺻﻔﻬﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺎﻫﻨﺮ اﺻﻔﻬﺎناﺻﻔﻬﺎن ﺧﯿﺎﺑﺎن ﮐﺎوه -ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ031-34516075
اﺻﻔﻬﺎنﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ دﮐﺘﺮآﯾﺖ اﺻﻔﻬﺎنﻧﺠﻒ آﺑﺎد -اﻣﯿﺮآﺑﺎد-خ ﺷﻬﯿﺪﻣﻄﻬﺮي ﺟﻨﻮﺑﯽ031-42442445
اﺻﻔﻬﺎنﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ رﺟﺎﯾﯽ اﺻﻔﻬﺎناﺻﻔﻬﺎن -ﺑﻠﻮار ﮐﺸﺎورز-خ ﻗﺎﺋﻤﯿﻪ031-37805700
اﺻﻔﻬﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﻓﺎﻃﻤﻪ اﻟﺰﻫﺮا)س( اﺻﻔﻬﺎناﺻﻔﻬﺎن-خ ﻣﺪرس-ﮐﻮي ﺷﻬﯿﺪ ﺿﺎﺑﻂ زاده- اول ﭘﻮرﯾﺎي وﻟﯽ031-34616165
اﺻﻔﻬﺎنﭘﺮدﯾﺲ اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ)ره(ﮐﺎﺷﺎنﮐﺎﺷﺎن - ﻣﯿﺪان 15 ﺧﺮداد - اﺑﺘﺪاي ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ031-55442410
اﻟﺒﺮزﭘﺮدﯾﺲ اﻣﯿﺮ ﮐﺒﯿﺮ ﮐﺮجﮐﺮج، ﺷﺎﻫﯿﻦ وﯾﻼ، ﺑﻠﻮار ﺑﺎﻏﺴﺘﺎن026-34312345
اﻟﺒﺮزﭘﺮدﯾﺲ ﺣﮑﯿﻢ اﺑﻮاﻟﻘﺎﺳﻢ ﻓﺮدوﺳﯽ ﮐﺮجﮐﺮج ﺟﺎده ﻣﻼرد ﺑﻌﺪ از ﮐﺎﻧﺎل آب ﻓﺮدﯾﺲ026-36501413
اﯾﻼمﭘﺮدﯾﺲ اﻣﺎم ﺟﻌﻔﺮ ﺻﺎدق )ع( اﯾﻼماﯾﻼم اﻧﺘﻬﺎي ﺧﯿﺎﺑﺎن اﺳﺘﻘﻼل ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ اﻣﺎم ﺟﻌﻔﺮ ﺻﺎدق )ع( اﯾﻼم084-33338178
اﯾﻼمﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﺪرس اﯾﻼماﯾﻼم - ﺑﺎﻧﮕﻨﺠﺎب ﺟﻨﺐ داﻧﺸﮕﺎه اﯾﻼم084-32227169
ﺑﻮﺷﻬﺮﭘﺮدﯾﺲ ﻋﻼﻣﻪ ﻃﺒﺎﻃﺒﺎﯾﯽ ﺑﻮﺷﻬﺮﺑﻮﺷﻬﺮ - ﭼﻬﺎراه دادﮔﺴﺘﺮي-ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺟﻬﺎد ﺳﺎزﻧﺪﮔﯽ077-33326649
ﺑﻮﺷﻬﺮﭘﺮدﯾﺲ ﺑﻨﺖ اﻟﻬﺪي ﺻﺪرﺑﻮﺷﻬﺮ-ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻋﺎﺷﻮري-ﮐﻮﭼﻪ ﺷﻬﯿﺪ ﻗﻨﺎﻋﺖ زاده077-33333681
ﺗﻬﺮانﭘﺮدﯾﺲ ﻧﺴﯿﺒﻪ ﺗﻬﺮانﺷﻬﺮك ژاﻧﺪارﻣﺮي - ﺑﻠﻮارﻣﺮزداران - زﯾﺮﭘﻞ ﯾﺎدﮔﺎراﻣﺎم - ﮐﻮﭼﻪ ﻧﺴﯿﺒﻪ021-44230828
ﺗﻬﺮانﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ ﺷﺮاﻓﺖ ﺗﻬﺮانخ اﻧﻘﻼب - ﺑﯿﻦ ﭼﻬﺎر راه وﻟﯽ ﻋﺼﺮ و ﭘﻞ ﮐﺎﻟﺞ - ﮐﻮﭼﻪ ﺷﻬﯿﺪ ﺳﻌﯿﺪ - ﭘﻼك 17021-66460809
ﺗﻬﺮانﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﻋﺘﺮت ﺗﻬﺮاناﺳﻼﻣﺸﻬﺮ ﺷﻬﺮك واوان ﺑﻠﻮار ﺷﻬﯿﺪ ﻣﻨﺘﻈﺮي خ ﺷﻬﯿﺪ رﺟﺎﯾﯽ ﺟﻨﺐ درﻣﺎﻧﮕﺎه اﻣﺎم ﺳﺠﺎد021-56173111
ﺗﻬﺮانﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﭼﻤﺮان ﺗﻬﺮانﺣﮑﯿﻤﯿﻪ ﺗﻬﺮاﻧﭙﺎرس- اﻧﺘﻬﺎي ﺑﻠﻮار ﺑﻬﺎر021-77309890
ﺗﻬﺮانﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺑﻼل ﺣﺒﺸﯽ ﺗﻬﺮانﺗﻬﺮان ﺑﺰرﮔﺮاه ﺑﻌﺜﺖ ﺿﻠﻊ ﺷﻤﺎﻟﯽ ﭘﺎرك ﺑﻌﺜﺖ ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺨﺎراﯾﯽ ﺷﻤﺎﻟﯽ021-55069267
ﺗﻬﺮانﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻬﺸﺘﯽ ﺗﻬﺮانﺗﻬﺮان ﺑﺰرﮔﺮاه ﺑﻌﺜﺖ ﺿﻠﻊ ﺷﻤﺎﻟﯽ ﭘﺎرك ﺑﻌﺜﺖ ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺨﺎراﯾﯽ ﺷﻤﺎﻟﯽ021-55069267
ﺗﻬﺮانﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﺪاي ﻣﮑﻪ ﺗﻬﺮانﺷﺮﯾﻌﺘﯽ اﻧﺘﻬﺎي ﻣﻌﻠﻢ داﻧﺸﮑﺪه ﺷﻬﺪاي ﻣﮑﻪ021-88409180
ﺗﻬﺮانﭘﺮدﯾﺲ زﯾﻨﺒﯿﻪ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎن ﻫﺎي ﺗﻬﺮان )ﭘﯿﺸﻮا(وراﻣﯿﻦ-ﭘﯿﺸﻮا-ﺧﯿﺎﺑﺎن اﻣﺎم-ﺧﯿﺎﺑﺎن ﮐﺎرﮔﺮ-ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ زﯾﻨﺒﯿﻪ021-36724494
ﺗﻬﺮانﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﻔﺘﺢ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎن ﻫﺎي ﺗﻬﺮان )ﺷﻬﺮ ري(ﺷﻬﺮري-اﻧﺘﻬﺎي 24 ﻣﺘﺮي رازي-ﮐﻮﭼﻪ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ021-55955540
ﭼﻬﺎرﻣﺤﺎل و ﺑﺨﺘﯿﺎريﭘﺮدﯾﺲ ﺑﺤﺮاﻟﻌﻠﻮم ﺷﻬﺮﮐﺮدﺷﻬﺮﮐﺮد - ﺑﻠﻮار ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ- ﺗﻘﺎﻃﻊ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ038-32222890
ﭼﻬﺎرﻣﺤﺎل و ﺑﺨﺘﯿﺎريﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺎﻫﻨﺮ ﺷﻬﺮﮐﺮدﺷﻬﺮﮐﺮد خ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ روﺑﺮوي دادﮔﺴﺘﺮي038-33347292
ﺧﺮاﺳﺎن ﺟﻨﻮﺑﯽﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺎﻫﻨﺮ ﺑﯿﺮﺟﻨﺪﺑﯿﺮﺟﻨﺪ ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻣﻌﻠﻢ ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺧﻠﯿﻞ ﻃﻬﻤﺎﺳﺒﯽ056-32444067
ﺧﺮاﺳﺎن ﺟﻨﻮﺑﯽﭘﺮدﯾﺲ اﻣﺎم ﺳﺠﺎد)ع( ﺑﯿﺮﺟﻨﺪﺑﯿﺮﺟﻨﺪ خ اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ056-32446828
ﺧﺮاﺳﺎن ﺟﻨﻮﺑﯽﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺑﻨﺖ اﻟﻬﺪي ﺻﺪر ﻓﺮدوسﻓﺮدوس - ﺧﯿﺎﺑﺎن اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ)ره(056-32712116
ﺧﺮاﺳﺎن رﺿﻮيﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ دﮐﺘﺮ ﺑﻬﺸﺘﯽ ﻣﺸﻬﺪﻣﺸﻬﺪ - ﺑﺰرﮔﺮاه ﮐﻼﻧﺘﺮي - ﻧﺮﺳﯿﺪه ﺑﻪ ﻫﺘﻞ ﭘﺮدﯾﺴﺎن051-38784154
ﺧﺮاﺳﺎن رﺿﻮيﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﻋﻼﻣﻪ ﻃﺒﺎﻃﺒﺎﯾﯽ ﺳﺒﺰوارﺳﺒﺰوار ﺳﯽ ﻣﺘﺮي ﺷﻬﺪاي ﻫﻮﯾﺰه ﺗﻘﺎﻃﻊ 20ﻣﺘﺮي ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﻋﻼﻣﻪ ﻃﺒﺎﻃﺒﺎﯾﯽ051-44645800
ﺧﺮاﺳﺎن رﺿﻮيﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ داﻧﺸﻮر ﻧﯿﺸﺎﺑﻮرﻧﯿﺸﺎﺑﻮر - ﺑﻠﻮار ﺟﻤﻬﻮري اﺳﻼﻣﯽ051-42217550
ﺧﺮاﺳﺎن رﺿﻮيﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺛﺎﻣﻦ اﻟﺤﺠﺞ )ع( ﻣﺸﻬﺪﻣﺸﻬﺪ ﺑﻠﻮار داﻧﺸﺠﻮ - ﻧﺒﺶ داﻧﺸﺠﻮي - ﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺛﺎﻣﻦ اﻟﺤﺠﺞ)ع(051-38924330
ﺧﺮاﺳﺎن رﺿﻮيﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪرﺟﺎﺋﯽ ﺗﺮﺑﺖ ﺣﯿﺪرﯾﻪﺗﺮﺑﺖ ﺣﯿﺪرﯾﻪ -ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻓﺮدوﺳﯽ -ﻓﺮدوﺳﯽ ﺟﻨﻮﺑﯽ-ﻓﺮدوﺳﯽ051-52274624
ﺧﺮاﺳﺎن رﺿﻮيﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋاد ﻣﺸﻬﺪﻣﺸﻬﺪ - ﻣﯿﺪان ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮن - اﺑﺘﺪاي رﺿﺎﺷﻬﺮ051-38795400
ﺧﺮاﺳﺎن ﺷﻤﺎﻟﯽﭘﺮدﯾﺲ اﻣﺎم ﻣﺤﻤﺪ ﺑﺎﻗﺮ)ع( ﺑﺠﻨﻮردﺑﺠﻨﻮرد- ﮔﻠﺴﺘﺎن ﺷﻬﺮ- روﺑﺮوي ﻣﺠﺘﻤﻊ ورزﺷﯽ ﮐﺎرﮔﺮان-058-32212160
ﺧﺮاﺳﺎن ﺷﻤﺎﻟﯽﭘﺮدﯾﺲ اﻣﺎم ﺟﻌﻔﺮ ﺻﺎدق)ع( ﺑﺠﻨﻮردﺑﺠﻨﻮرد- 32 ﻣﺘﺮي ﺷﻬﺪا- ﮐﻮﭼﻪ داﻧﺸﻮران058-32235841
ﺧﻮزﺳﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺣﻀﺮت رﺳﻮل اﮐﺮم )ص( اﻫﻮازاﺗﻮﺑﺎن آﯾﺖ اﻟﻪ ﺑﻬﺒﻬﺎﻧﯽ ﺟﻨﺐ ﭘﻤﭗ ﺑﻨﺰﯾﻦ ﻣﺮﻋﺸﯽ061-35560919
ﺧﻮزﺳﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ اﻣﺎم رﺿﺎ)ع( اﻧﺪﯾﻤﺸﮏاﻧﺪﯾﻤﺸﮏ-ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮ ? ﺟﺎده اﻧﺪﯾﻤﺸﮏ اﻫﻮاز061-42639982
ﺧﻮزﺳﺘﺎنﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺣﻀﺮت ﺧﺪﯾﺠﻪ ﮐﺒﺮي )س(دزﻓﻮلدزﻓﻮل ﺧﯿﺎﺑﺎن اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ ﺷﻤﺎﻟﯽ اﻧﺘﻬﺎي ﺑﻮذرﺟﻤﻬﻮري ﻏﺮﺑﯽ061-42536000
ﺧﻮزﺳﺘﺎنﻣﺮﮐﺰآﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ اﻣﺎم ﺟﻌﻔﺮ ﺻﺎدق)ع( ﺑﻬﺒﻬﺎنﺑﻬﺒﻬﺎن-ﮐﻮي ذواﻟﻔﻘﺎري061-52887122
زﻧﺠﺎنﭘﺮدﯾﺲ اﻟﺰﻫﺮا )س( زﻧﺠﺎنﺧﯿﺎﺑﺎن ﺷﯿﺦ ﻓﻀﻞ اﻟﻪ ﻧﻮري روﺑﺮوي داراﻟﻘﺮان اﻟﮑﺮﯾﻢ024-33444990
زﻧﺠﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻬﺸﺘﯽ زﻧﺠﺎنزﻧﺠﺎن اﻧﺘﻬﺎي ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻓﺎﺗﺢ ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻬﺸﺘﯽ زﻧﺠﺎن024-33773042
ﺳﻤﻨﺎنﭘﺮدﯾﺲ اﻟﺰﻫﺮا )س( ﺳﻤﻨﺎنﺳﻤﻨﺎن، ﻣﯿﺪان ارگ- داﻧﺸﮕﺎه ﻓﺮﻫﻨﮕﯿﺎن- ﭘﺮدﯾﺲ اﻟﺰﻫﺮا )س(023-33360687
ﺳﻤﻨﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪرﺟﺎﯾﯽ ﺳﻤﻨﺎنﺳﻤﻨﺎن - ﺑﻠﻮار ﺷﺮﯾﻒ واﻗﻔﯽ0231-3322466
ﺳﯿﺴﺘﺎن و ﺑﻠﻮﭼﺴﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ رﺳﺎﻟﺖ زاﻫﺪانﺧﯿﺎﺑﺎن داﻧﺸﮕﺎه -داﻧﺸﮕﺎه 49 -داﻧﺸﮕﺎه ﻓﺮﻫﻨﮕﯿﺎن054-33441663
ﺳﯿﺴﺘﺎن و ﺑﻠﻮﭼﺴﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﻄﻬﺮي زاﻫﺪانﺑﻠﻮار ﺟﺎﻧﺒﺎزان ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺗﺮﺑﯿﺖ054-33419411
ﻓﺎرسﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺳﻠﻤﺎن ﻓﺎرﺳﯽ ﻓﺎرسﺷﯿﺮاز- ﺑﻠﻮار اﻟﺰﻫﺮا )س( - ﺟﻨﺐ ﺣﺴﯿﻨﯿﻪ ﺻﺎﺣﺐ اﻟﺰﻣﺎن )ﻋﺞ(071-37264150
ﻓﺎرسﻣﺮﮐﺰآﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻬﺸﺘﯽ اﻗﻠﯿﺪاﻗﻠﯿﺪ- ﻣﯿﺪان ﻗﺮآن-ﺑﻮﻟﻮار ﺷﺎﻫﺪ-ﺟﻨﺐ داﻧﺸﮕﺎه آزاد071-44553185
ﻓﺎرسﻣﺮﮐﺰآﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪﻣﻄﻬﺮي ﺷﯿﺮازﺷﯿﺮاز ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮ -ﺟﺎده ﺷﯿﺮاز زرﻗﺎن ﺟﻨﺐ ﭘﺎﻻﯾﺸﮕﺎه ﺷﯿﺮاز071-32623441
ﻓﺎرسﭘﺮدﯾﺲ ﺑﺎﻫﻨﺮ ﺷﯿﺮازﺧﯿﺎﺑﺎن ﻣﺪرس -ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺳﺮدﺧﺎﻧﻪ -روﺑﺮوي ﺳﺮدﺧﺎﻧﻪ ﺑﺰرگ ﺷﯿﺮاز071-37219534
ﻓﺎرسﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ زﯾﻨﺐ ﮐﺒﺮي )س( ﺷﯿﺮازﮐﺎزرون -ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻧﻬﻀﺖ ﺟﻨﺐ ﺑﺎﺷﮕﺎه ﻓﺮﻫﻨﮕﯿﺎن071-32231014
ﻓﺎرسﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ رﺟﺎﯾﯽ ﺷﯿﺮازخ ﺳﺎﺣﻠﯽ . روﺑﺮوي ﺣﺮم ﻣﻄﻬﺮ ﻋﻠﯽ ﺑﻦ ﺣﻤﺰه )ع(071-32280701
ﻗﺰوﯾﻦﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪرﺟﺎﯾﯽ ﻗﺰوﯾﻦﻗﺰوﯾﻦ- ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻧﻮاب-ﻓﻠﮑﻪ ﺷﻬﯿﺪ ﺣﺴﻦ ﭘﻮر028-33369893
ﻗﺰوﯾﻦﭘﺮدﯾﺲ ﺑﻨﺖ اﻟﻬﺪي ﺻﺪر ﻗﺰوﯾﻦﻗﺰوﯾﻦ-ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻧﻮاب ﺻﻔﻮي ﺷﻤﺎﻟﯽ028-33331396
ﻗﻢﭘﺮدﯾﺲ آﯾﺖ اﻟﻪ ﻃﺎﻟﻘﺎﻧﯽ ﻗﻢﻗﻢ.ﺑﻠﻮار اﻟﻐﺪﯾﺮ.ﺷﻬﺮك ﻣﻬﺪﯾﻪ025-32857716
ﻗﻢﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﺪﻧﯽ ﻗﻢﻗﻢ - ﻣﯿﺪان وﻟﯽ ﻋﺼﺮ-ﺑﻠﻮار ﺷﻬﯿﺪ ﮐﺒﯿﺮي025-37228820
ﻗﻢﭘﺮدﯾﺲ ﺣﻀﺮت ﻣﻌﺼﻮﻣﻪ )س( ﻗﻢﻗﻢ 45ﻣﺘﺮي ﺻﺪوق ﺑﻠﻮار ﺷﻬﯿﺪ ﮐﺮﯾﻤﯽ روﺑﺮوي ﭘﺎرك ﺑﻨﻔﺸﻪ025-32709710
ﮐﺮدﺳﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﺪرس ﺳﻨﻨﺪجﺳﻨﻨﺪج- ﻣﯿﺪان ﺳﻬﺮوردي - ﺑﻠﻮار ارﺷﺎد087-33163723
ﮐﺮدﺳﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺑﻨﺖ اﻟﻬﺪي ﺻﺪر ﺳﻨﻨﺪجﺳﻨﻨﺪج -خ ﺗﺨﺘﯽ - خ ورزش - ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﺑﻨﺖ اﻟﻬﺪي ﺻﺪر087-33163726
ﮐﺮﻣﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺧﻮاﺟﻪ ﻧﺼﯿﺮاﻟﺪﯾﻦ ﻃﻮﺳﯽ ﮐﺮﻣﺎنﮐﺮﻣﺎن ﻣﯿﺪان ﺧﻮاﺟﻮ - اﺑﺘﺪاي ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺳﺮﺑﺎز034-33324836
ﮐﺮﻣﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺎﻫﻨﺮ ﮐﺮﻣﺎنﮐﺮﻣﺎن -ﺧﯿﺎﺑﺎن ﭘﺎﺳﺪاران - ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ دﺧﺘﺮاﻧﻪ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺎﻫﻨﺮ034-32719520
ﮐﺮﻣﺎﻧﺸﺎهﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ رﺟﺎﯾﯽ ﮐﺮﻣﺎﻧﺸﺎهﮐﺮﻣﺎﻧﺸﺎه-ﻓﺎز2ﻓﺮﻫﻨﮕﯿﺎن اﯾﺴﺘﮕﺎه-7083-34233997
ﮐﺮﻣﺎﻧﺸﺎهﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﺻﺪوﻗﯽ ﮐﺮﻣﺎﻧﺸﺎهﮐﺮﻣﺎﻧﺸﺎه ﻣﯿﺪان ﺳﭙﺎه ﭘﺎﺳﺪاران روﺑﺮوي ﺻﺪاو ﺳﯿﻤﺎ ﺟﻨﺐ ﺗﺎﻻر ﺑﺮق083-38370461
ﮐﻬﮑﯿﻠﻮﯾﻪ و ﺑﻮﯾﺮ اﺣﻤﺪﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ اﯾﺰد ﭘﻨﺎه ﯾﺎﺳﻮجﯾﺎﺳﻮج . ﻣﯿﺪان ﻣﻌﻠﻢ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﺷﻬﯿﺪ اﯾﺰد ﭘﻨﺎه074-33226615
ﮐﻬﮑﯿﻠﻮﯾﻪ و ﺑﻮﯾﺮ اﺣﻤﺪﭘﺮدﯾﺲ ﮐﻮﺛﺮ ﯾﺎﺳﻮجﯾﺎﺳﻮج - ﻣﯿﺪان ﺷﻬﯿﺪ ﻓﻬﻤﯿﺪه ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﮐﻮﺛﺮ074-32231566
ﮔﻠﺴﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ آﯾﺖ اﻟﻪ ﺧﺎﻣﻨﻪ اي ﮔﺮﮔﺎنﮔﺮﮔﺎن،اﻧﺘﻬﺎي خ ﺷﻬﯿﺪ رﺟﺎﯾﯽ - داﻧﺸﮕﺎه ﻓﺮﻫﻨﮕﯿﺎن ﭘﺮدﯾﺲ آﯾﺖ ا... ﺧﺎﻣﻨﻪ اي017-32428400
ﮔﻠﺴﺘﺎنﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻬﺸﺘﯽ ﮔﻨﺒﺪﮐﺎووسﺷﻬﺮﺳﺘﺎن ﮔﻨﺒﺪ ﮐﺎووس ﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻬﺸﺘﯽ017-33331914
ﮔﻠﺴﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ )ره( ﮔﺮﮔﺎنﮔﺮﮔﺎن ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺎﻫﻨﺮ-ﻣﻘﺎﺑﻞ ﺑﯿﻤﺎرﺳﺘﺎن ﻓﻠﺴﻔﯽ017-32362910
ﮔﯿﻼنﭘﺮدﯾﺲ اﻣﺎم ﻋﻠﯽ )ع( رﺷﺖرﺷﺖ،ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺷﻬﺪا ، ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺷﻬﯿﺪ دﯾﺎﻧﺘﯽ، ﮐﻮﭼﻪ داودزاده013-33831441
ﮔﯿﻼنﭘﺮدﯾﺲ ﺑﻨﺖ اﻟﻬﺪي ﺻﺪر رﺷﺖرﺷﺖ – ﮔﻠﺴﺎر - ﺑﻠﻮار ﮔﯿﻼن013-33780170
ﻟﺮﺳﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ آﯾﺖ اﻟﻪ ﮐﻤﺎﻟﻮﻧﺪ ﺧﺮم آﺑﺎدﺧﺮم آﺑﺎد-ﻧﺮﺳﯿﺪه ﺑﻪ ﻣﯿﺪان ﺗﯿﺮ -روﺑﻪ روي ﻣﺨﺎﺑﺮات اﺳﺘﺎن066-33304581
ﻟﺮﺳﺘﺎنﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﯿﺮﺷﺎﮐﯽ اﻟﯿﮕﻮدرزاﻟﯿﮕﻮدرز - ﺧﻂ ﮐﻤﺮﺑﻨﺪي066-43323811
ﻟﺮﺳﺘﺎنﻣﺮﮐﺰآﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ زﯾﻨﺐ ﮐﺒﺮي )س( ﺑﺮوﺟﺮدﺑﺮوﺟﺮد-ﺟﺎده ﮐﻤﺮﺑﻨﺪي-ﺷﻤﺎل ﭘﺎرك ﻣﺎدر066-42618013
ﻟﺮﺳﺘﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﻋﻼﻣﻪ ﻃﺒﺎﻃﺒﺎﯾﯽ ﺧﺮم آﺑﺎدﺧﺮم آﺑﺎد ،اﻧﺘﻬﺎي ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺟﻼل آل اﺣﻤﺪ ﺑﺎﻻﺗﺮ از 60 ﻣﺘﺮي066-33239575
ﻣﺎزﻧﺪرانﭘﺮدﯾﺲ ﺻﺪﯾﻘﻪ ﻃﺎﻫﺮهﺳﺎري - ﻣﯿﺪان اﻣﺎم ﺧﻤﯿﻨﯽ )ره( - ﺑﻠﻮار داﻧﺸﺠﻮ011-33366185
ﻣﺎزﻧﺪرانﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺑﯿﺖ اﻟﻬﺪي آﻣﻞآﻣﻞ ﺑﻠﻮار ﺷﯿﺦ ﻓﻀﻞ اﷲ ﻧﻮري ﺑﻌﺪاز ﻣﯿﺪان ﻓﺠﺮ012-12262266
ﻣﺎزﻧﺪرانﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺣﻀﺮت ﻓﺎﻃﻤﻪ )س( ﻗﺎﺋﻢ ﺷﻬﺮﻗﺎﺋﻤﺸﻬﺮ ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮ 1 ﺟﺎده ﮐﯿﺎﮐﻼ012-32241143
ﻣﺎزﻧﺪرانﭘﺮدﯾﺲ دﮐﺘﺮ ﺷﺮﯾﻌﺘﯽ ﺳﺎريﺳﺎري ﻣﺮﮐﺰ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﻣﻌﻠﻢ دﮐﺘﺮ ﺷﺮﯾﻌﺘﯽ015-13632328
ﻣﺎزﻧﺪرانﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ رﺟﺎﯾﯽ ﺑﺎﺑﻞﺑﺎﺑﻞ- ﮐﻤﺮﺑﻨﺪي ﺷﺮﻗﯽ – ﺧﯿﺎﺑﺎن ﻣﻌﻠﻢ – ﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ ﺷﻬﯿﺪ رﺟﺎﯾﯽ011-13272015
ﻣﺎزﻧﺪرانﻣﺮﮐﺰ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﻄﻬﺮي ﻧﻮﺷﻬﺮﻧﻮﺷﻬﺮ - ﮐﯿﻠﻮﻣﺘﺮ 5019-13122644
اراكﭘﺮدﯾﺲ زﯾﻨﺐ ﮐﺒﺮي )س( اراكﺳﺮدﺷﺖ- روﺑﺮوي ﺷﻬﺮك ﻧﺒﺌﯽ -ﮐﻮﭼﻪ اﯾﺮان ﮔﺎز086-12723730
اراكﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺎﻫﻨﺮ اراكاراك_ ﮐﻮي ﺣﻀﺮت ﻗﺎﺋﻢ)ﻋﺞ(086-14455001
ﻫﺮﻣﺰﮔﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﻬﺸﺘﯽ ﺑﻨﺪرﻋﺒﺎسﺑﻨﺪرﻋﺒﺎس. ﺑﻠﻮار ﻋﻠﯽ ﺑﻦ اﺑﯿﻄﺎﻟﺐ ع ﭼﻬﺎرراه ﭘﮕﺎه076-33684100
ﻫﺮﻣﺰﮔﺎنﭘﺮدﯾﺲ ﻓﺎﻃﻤﻪ اﻟﺰﻫﺮا)س( ﺑﻨﺪرﻋﺒﺎسﺑﻨﺪرﻋﺒﺎس- آزادﮔﺎن - ﮐﻮﭼﻪ ﻧﻬﻢ -076-13331818
ﻫﻤﺪانﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﺑﺎﻫﻨﺮ ﻫﻤﺪانﻫﻤﺪان- ﭼﻬﺎرراه ﭘﺎﺳﺘﻮر-ﺧﯿﺎﺑﺎن ورزش-ﺟﻨﺐ اﺳﺘﺎدﯾﻮم ﻗﺪس081-38260677
ﻫﻤﺪانﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﻣﻘﺼﻮدي ﻫﻤﺪانﻫﻤﺪان-ﻣﯿﺪان ﻫﮑﻤﺘﺎﻧﻪ-ﺧﯿﺎﺑﺎن ﺷﻬﯿﺪﺗﻮﭘﭽﯽ081-34224070
ﻫﻤﺪانﻣﺮﮐﺰ آﻣﻮزش ﻋﺎﻟﯽ اﺑﻦ ﺳﯿﻨﺎ ﻫﻤﺪانﻫﻤﺪان خ اﮐﺒﺎﺗﺎن خ ﺷﻬﯿﺪ ﺗﻮﭘﭽﯽ0811-4245120
ﯾﺰدﭘﺮدﯾﺲ ﺷﻬﯿﺪ ﭘﺎك ﻧﮋاد ﯾﺰدﯾﺰد ﻣﯿﺪان اﻣﺎم ﺣﺴﯿﻦ )ع( اﺑﺘﺪاي ﺑﻠﻮار داﻧﺸﺠﻮ035-16236022
ﯾﺰدﭘﺮدﯾﺲ ﻓﺎﻃﻤﻪ اﻟﺰﻫﺮا)س( ﯾﺰدﯾﺰد - ﻣﯿﺪان ﺷﻬﺪاي ﻣﺤﺮاب - ﮐﻮﭼﻪ ﺗﺮﺑﯿﺖ035-18255116
سالن ورزشی دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان استان فارس
دانشگاه فرهنگیان استان گلستان
دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان
پردیس شهیدباهنر دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی
دانشگاه فرهنگیان: سازمان مرکزی
ستاد دانشگاه فرهنگیان
ستاد مرکزی دانشگاه فرهنگیان
دانشگاه فرهنگیان نجف آباد
دانشگاه فرهنگیان یزد
دانشگاه فرهنگیان شیراز