رفتن به محتوای اصلی
جلسات دفاع دانشگاه علامه طباطبایی

جلسات دفاع دانشگاه علامه طباطبایی

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی از دادن فرصت دوباره به آن دسته از دانشجویانی که به علت تعطیلی ناشی از ویروس کرونا نتوانستند جلسات دفاع خود را برگزار کنند خبر داد.

جلسات دفاع

دکتر شجاع احمدوند: به دانشجویانی که تاریخ دفاع آن‌ها از پایان‌نامه‌هایشان مصادف با ایام تعطیلی دانشگاه تعیین شده بود اطلاع دادیم که درصورتی‌که به‌علت شیوع کرونا ویروس قادر به برگزاری جلسه دفاع از پایان‌نامه نبودند نگران نباشند، چراکه فرصت دیگری به آنان برای دفاع داده خواهد شد.

دکتر احمدوند ادامه داد: با این‌حال در شرایط کنونی هم اگر دانشجویان خود مایل باشند و هماهنگی‌های لازم را با دانشکده‌ها انجام دهند و برگزاری جلسه دفاع ممکن باشد، مشکلی و موردی برای انجام این‌کار وجود ندارد.

فرصت دوباره

وی افزود: اما درصورتی‌که امکان برگزاری جلسات دفاع وجود نداشت و دفاع انجام نشد، دانشجویان به‌هیچ وجه نگران زمان دفاع خود نباشند چراکه در آینده یک بازه زمانی مشخص ۱۰ روزه تعیین می‌کنیم که دانشجویان بتوانند جلسات دفاع خود را در این بازه زمانی انجام دهند.

معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی درخصوص وجود دستورالعمل‌های ویژه برای این جلسات که در این روزها و با شرایط کنونی برگزار می‌شوند توضیح داد: براساس دستورالعمل موجود امکان‌پذیرایی در جلسات دفاع وجود ندارد. بااین‌حال شاید دانشجویان برخلاف این دستورالعمل عمل کرده و پذیرایی داشته باشند، که دراین‌صورت به هیچ عنوان امکان ارائه مواد خوراکی باز وجود ندارد و همه چیز به‌صورت کاملاً بسته‌بندی شده خواهدبود.

https://atu.ac.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا