رفتن به محتوای اصلی

برگزاری آزمون‌های الکترونیکی علوم پزشکی در اردیبهشت‌ماه

زمان برگزاری آزمون‌های الکترونیکی علوم پزشکی مشخص شد. آزمون الکترونیک میان دوره پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی و میان دوره دندانپزشکی ۱۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود.

داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور که در مرکز خدمات آموزشی تشکیل پرونده داده‌اند، می‌توانند در آزمون الکترونیک میان دوره پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی شرکت‌کنند.

آزمون‌های الکترونیکی علوم پزشکی

این داوطلبان و متقاضیان می‌توانند با ورود به سایت http://epay.sanjeshp.ir و پرداخت یک میلیون ریال (۱۰۰ هزار تومان) به‌صورت اینترنتی به عنوان هزینه ثبت نام و با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه و به همراه داشتن یک قطعه عکس و کارت ملی به دانشگاه‌های برگزار کننده آزمون پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی مراجعه‌کنند.

شهرهای برگزارکننده آزمون الکترونیکی علوم پزشکیاین آزمون در دانشگاه‌های علوم پزشکی ایلام، بندرعباس، بوشهر، تبریز، تهران، جهرم، خراسان جنوبی (بیرجند)، خراسان شمالی (بجنورد)، زاهدان ، سبزوار، شیراز، فسا، کردستان، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گناباد، گیلان، مازندران، مشهد، همدان برگزار می‌شود.

این داوطلبان می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ماه  تا روز شنبه اول اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ به این دانشگاه‌ها مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند. ثبت نام این دسته از داوطلبان به صورت مشروط است و صدور کارت ورود به جلسه آزمون منوط به تأیید مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت خواهد‌بود.

داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور قبل از واریز وجه ثبت نام از دانشگاه‌های برگزار کننده آزمون در خصوص برگزاری آزمون برای داوطلبان خارج از کشور استعلام بگیرند.

همچنین داوطلبان تحصیل کرده در داخل کشور هم باید جهت ثبت نام از روز سه‌شنبه ۲۱ فروردین ماه تا روز شنبه اول اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزار‌کننده آزمون‌های جامع علوم پایه و پیش کارورزی میان دوره مراجعه و یا با معرفی دانشگاه به نزدیک ترین مرکز قطب برگزا‌رکننده آزمون مراجعه کنند.

برگزاری آزمون‌های الکترونیکی علوم پزشکی

زمان برگزاری آزمون‌های الکترونیکی علوم پزشکیآزمون میان دوره پیش کارورزی و علوم پایه پزشکی روز پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت‌ماه  ۱۳۹۷ برگزار می‌شود. هم چنین متقاضیان شرکت در آزمون الکترونیک میان دوره دندانپزشکی نیز می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

داوطلبان تحصیل کرده در داخل کشور که در آزمون علوم پایه دندانپزشکی اسفند ۱۳۹۶ مردود شده‌اند، جهت ثبت نام برای آزمون میان دوره اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ می‌توانند از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه تا روز دوشنبه ۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزار‌کننده آزمون‌های جامع علوم پایه و پیش کارورزی میان دوره مراجعه و یا با معرفی دانشگاه به نزدیک ترین مرکز قطب برگزار کننده آزمون مراجعه کنند.

برای داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور که در آزمون علوم پایه دندانپزشکی اسفند ماه ۱۳۹۶ مردود شده‌اند، نیز آزمون میان دوره در روز پنجشنبه ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود و اطلاعات مربوط به زمان ثبت نام و محل برگزاری آزمون متعاقباًً اعلام خواهد‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا