رفتن به محتوای اصلی
دوره‌های آموزشی رایگان

دوره‌های آموزشی رایگان

دوره‌های آموزشی رایگان از جمله خدمات سازمان بین‌المللی دانشگاهیان برای تمام دانشجویان احراز هویت شده است. بدین صورت که بلافاصله پس از تائید مدارک دانشجویی اعضا، آن‌ها می‌توانند از این دوره‌ها به صورت رایگان برخوردار شوند.

فهرست دوره‌های آموزشی رایگان

زبان انگلیسی Hi English – ترم A1

آموزش رایگان زبان انگلیسیسامانه آموزش زبان Hi English نسبت به ارائه دوره‌های آموزشی آنلاین زبان انگلیسی به صورت تعاملی اقدام می‌کند. این سامانه در تعامل با سازمان دانشگاهیان، ترم A1 را به صورت رایگان به تمامی اعضای سازمان ارائه می‌کند.

تدوین فصل دوم پایان‌نامه

آموزش رایگان نگارش پایان‌نامهدر این دوره آموزشی که تا کنون با استقبال بیش از ۱۸ هزار نفر از اعضای سازمان رو به شده است، در قالب چند جلسه آموزشی، نسبت به راهنمای گام‌به‌گام نگارش فصل دوم پایان‌نامه (پیشینه و ادبیات پژوهش) اقدام شده است.

آشنایی با مبانی کدنویسی

دوره آموزشی رایگان کدنویسیاین دوره آموزشی توسط مجموعه آموزشی گوگل ارائه شده و به صورت اختصاصی توسط تیم آموزشی سامانه دانشگاهیان ترجمه و دوبله شده است. در این دوره کوتاه آموزشی، با مبانی کدنویسی به صورت خلاصه آشنا خواهید شد.

 

شیوه استفاده از دوره‌ها

جهت استفاده از این دوره‌ها، ابتدا وارد سامانه دانشگاهیان به نشانی My.isic.ir شوید. پس از ورود، روی گزینه دوره‌های آموزشی کلیک کنید:

دوره‌های آموزشی سازمان

سپس در فهرست دوره‌ها، از این سه دوره می‌توانید به صورت رایگان استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا