رفتن به محتوای اصلی
جستجو و رزرو اقامتگاه HostelsClub

جستجو و رزرو اقامتگاه HostelsClub

HostelsClub یک وب سایت رزرو جهانی برای ارائه محل اقامت مسافران در بیش از ۲۸۰۰۰ نقطه در سراسر جهان است. اعضای سازمان بین‌المللی دانشگاهیان می‌توانند در استفاده از این وب سایت، از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

HostelsClub.com یک شرکت جوان و پر جنب و جوش است که برای مسافران با توجه به بودجه آن‌ها، یک پلن و برنامه  گام به گام را اختصاص داده است. پورتال آنلاین ما مسافران را از تمام جهات جهان، یک موتور آنلاین برای جستجو و رزرو مقصد در سراسر جهان فراهم می‌کند. این بدان معنی است که شما به اروپا یا آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آسیا، اقیانوسیه یا آفریقا سفر می‌کنید و آنچه را که دنبال می‌کنید، خواهید داشت. این سایت طیف گسترده ای از انتخاب‌های اقامتی مناسب برای بودجه و نیازهای مسافران ارائه می‌دهد.

خدمات ویژه HostelsClub برای دارندگان کارت دانشجویی بین‌المللی

دارندگان کارت دانشجویی بین‌المللی، ضمن آنکه لازم نیست هزینه خدمات (service fees) را پرداخت نمایند؛ از ۱۰ یورو اعتبار هدیه برای رزرو خود می‌توانند برخوردار شوند.

شیوه استفاده از تخفیف دانشجویی

جهت استفاده از این خدمت، به این لینک مراجعه کنید:

https://www.isic.org/discounts/?providerId=177175

و روی لینک Get Discount Online کلیک کنید تا پنجره زیر ظاهر شود. سپس شماره ۱۲ رقمی کارت خود و نام و نام خانوادگی‌تان را به همان صورت که روی کارت چاپ شده، درج نمایید تا کد تخفیف را دریافت کنید.

ISIC Card Verification

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا