رفتن به محتوای اصلی
جستجو و رزرو اقامتگاه HostelsClub

جستجو و رزرو اقامتگاه HostelsClub

HostelsClub یک وب سایت رزرو جهانی برای ارائه محل اقامت مسافران در بیش از ۲۸۰۰۰ نقطه در سراسر جهان است. اعضای سازمان بین المللی دانشگاهیان می‌توانند در استفاده از این وب سایت، از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

HostelsClub.com یک شرکت جوان و پر جنب و جوش است که برای مسافران با توجه به بودجه آن‌ها، یک پلن و برنامه  گام به گام را اختصاص داده است. پورتال آنلاین ما مسافران را از تمام جهات جهان، یک موتور آنلاین برای جستجو و رزرو مقصد در سراسر جهان فراهم می‌کند. این بدان معنی است که شما به اروپا یا آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، آسیا، اقیانوسیه یا آفریقا سفر می‌کنید و آنچه را که دنبال می‌کنید، خواهیم داشت. این سایت طیف گسترده ای از انتخاب‌های اقامتی مناسب برای بودجه و نیازهای مسافران ارائه می‌دهد.

کارت عضویت رایگان با ۱۰یورو اعتبار هدیه سفر

روند ثبت نام در سایت HostelsClub.com و پس از آن دریافت کارت عضویت هم­ اکنون به صورت رایگان انجام می‌­شود (لازم به ذکر است که این فرایند قبلا شامل هزینه‌ی ۱۰یورو بوده است) علاوه بر این به عنوان یک پیشنهاد ویژه HostelsClub کارت عضویت شما را با ۱۰ یورو اعتبار سفر رایگان شارژ می­‌کند که می‌تواند امری بسیار جذاب تلقی گردد.

Hostel Club

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا