رفتن به محتوای اصلی
دانشجویان علوم پزشکی صاحب کارت رفاه می‌شوند

دانشجویان علوم پزشکی صاحب کارت رفاه می‌شوند

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از راه‌اندازی اپلیکیشن کارت رفاه موبایلی در مهر ماه سال ۹۸ اطلاع داده شد. دانشجویان می‌توانند بااستفاده از این اپلیکیشن موبایلی وام خود را دریافت و پرداخت کنند.

کارت رفاه دانشجویان علوم پزشکی

برنامه وزارت بهداشت در خصوص صدور این کارت برای دانشجویان علوم پزشکی بیان داشت: این کارت را برای دانشگاه‌های علوم پزشکی طراحی کنیم.
تمام تسهیلاتی که به دانشجویان داده می‌شود در قالب کارت دانشجویی پرداخت شود. همچنین دانشجویان نیز هزینه‌های دانشجویی خود را از طریق این کارت پرداخت کنند.

بخش رفاهی

رحیمی گفت: دانشجویان با داشتن این کارت می‌توانند در بخش‌های رفاهی، تغذیه‌ای و خوابگاهی نیز استفاده کنند.

هدف از این کارت است که شرایط بهتری دانشجویان داشته باشند.
فرصت بهتری به دانشجوها داده می‌شود تا بتوانند از شرایط کارت‌ها استفاده کنند.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان یادآور شد: راه‌اندازی کارت رفاه دانشجویان مدتی زمان‌براست. باید زیر ساخت‌های لازم برای راه‌اندازی این امر فراهم شود.

بنابراین برای اجرای این طرح و راه‌اندازی تا مهر سال جاری امکا پذیر نیست.

طبق بیان مهندس بهروز رحیمی اولین الویت در حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت علوم اپلیکیشن موبایلی برای دانشجویان علوم پزشکی است.

اپلیکیشن موبایل برای دانشجویان علوم پزشکی این امکان را فراهم می‌سازد تا بتوانند غیر حضوری وام‌های خود را دریافت و پرداخت کنند.

مراجعه حضوری دانشجویان با ارائه این طرح به صفر نزدیک می‌رسد.

زمان راه‌اندازی اپلیکیشن موبایل

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در پایان تاکید کرد: اپلیکیشن موبایل دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی تا مهر ماه راه‌اندازی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا