رفتن به محتوای اصلی
دوره‌های آموزشی آراد تدبیر دوران

دوره‌های آموزشی آراد تدبیر دوران

شرکت آراد تدبیر دوران با برخورداری از منابع علمی و انسانی غنی و متخصص و بهره‌مندی از تجربیات آموزشی اعضای هیئت علمی و آموزشی و سایر متخصصان، برنامه‌های آموزشی خود را در قالب انواع دوره‌های کوتاه‌مدت، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی جهت بالابردن سطح دانش علمی ایفا می‌نماید.

این شرکت در راستای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی خود، با همت و کار جهادی، سهم خود را در این حوزه‌ها ایفا می‌کند.

مزایای شرکت در دوره‌های آراد تدبیر دوران

این شرکت با برگزاری دوره‌های متنوع در حوزه‌های فناوری اطلاعات، منابع انسانی، حسابداری، بازاریابی، مدیریت و فنی مهندسی، طیف گسترده‌ای از جامعه علمی را پوشش می‌دهد. این دوره‌ها به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند تا افراد در هر زمان و هر مکانی امکان استفاده از آن‌ها را داشته باشند.

در ادامه به معرفی تعدادی از دوره‌های برگزار شده در هر رشته می‌پردازیم:

فناوری اطلاعات

در مجموعه آراد تدبیر دوران دوره‌های فناوری اطلاعات شامل زبان‌های برنامه نویسی، طراحی سایت، دوره های ICDL، شبکه و امنیت و …. به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

منابع انسانی

در این مجموعه دوره‌های منابع انسانی شامل آیین نگارش و مکاتبات اداری، اصول جانشین پروری، مهارت‌های ارتباطی و … به صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شود.

حسابداری

در این مجموعه دوره‌های حسابداری شامل حسابداری جامع شرکتی، مباحث دوره جامع فروشگاهی و … تدریس می‌شود.

شیوه استفاده برای اعضای سازمان بین‌المللی دانشگاهیان

اعضای سازمان جهت استفاده از تخفیف ویژه مجموعه آراد تدبیر دوران، می‌توانند پس از ورود به پنل سامانه دانشگاهیان با مراجعه به بخش «تخفیف‌ها» کد تخفیف آموزش دوره را دریافت نمایند. با استفاده از این کد، می‌توانید از ۴۰% تخفیف برای شرکت در کلیه دوره‌ها استفاده نمایید.

صفحه مخصوص اعضای سازمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا