رفتن به محتوای اصلی
آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان

آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان

مجموعه‌ی تخصصی آموزش و تعمیرات موبایل و لپ تاپ اِلبان

یکی از دغدغه‌ها و نیازهای اساسی امروزی افراد نیاز به تعمیرات در حوزه‌ی موبایل و لپ تاپ است که این امر در آموزش تعمیرات موبایل در آکادمی البان میسر شده است. دسترسی آسان به آموزش‌های مورد نیاز برای استفاده‌ی بهتر از این وسایل می‌تواند به استفاده‌ی هرچه بهتر از آن‌ها منجر شود.

مجموعه‌ی تخصصی تعمیرات موبایل و لپ تاپ اِلبان، با توجه به سابقه‌ی چندین ساله خود در امر تعمیرات، در حوزه‌ی آموزش تعمیرات موبایل نیز اقدامات بسیار شایانی انجام داده است.

شغل تعمیرات موبایل به عنوان یکی از مشاغل پرکاربرد و مورد نیاز در اقصا نقاط کشور است. همچنین درآمد این شغل نیز به گونه‌ای است که بسیار سریع می‌تواند هزینه‌های خود را پوشش دهد.

با توجه به اینکه یکی از دغدغه‌های سازمان بین‌المللی دانشگاهیان، ارتقاء سطح مهارت و همچنین تسهیل‌سازی شاغل شدن افراد عضو است؛ طی تفاهم‌نامه‌ی منعقد شده با مجموعه‌ی البان در راستای آموزش تعمیرات موبایل گام مهمی برداشته است.

امکان آموزش دیدن در زمینه‌ی تعمیرات موبایل از تمام نقاط کشور و با کمترین هزینه‌ی ممکن یکی از مهم‌ترین گام‌هایی است که سازمان برداشته است.

مجموعه‌ی البان به واسطه ارائه‌ی مجازی آموزش تعمیرات موبایل نسبت به ارائه‌ی تسهیلات ویژه به اعضای سازمان بین‌المللی دانشگاهیان اقدام کرده است.

آموزش آنلاین تعمیرات موبایل البان

با ورود به سایت آموزشگاه تعمیرات موبایل البان و بخش آموزش مجازی آن به نشانی https://academy.elbaan.com/elearning/ می‌توانید به راحتی آموزش تعمیرات سخت افزار موبایل یا آموزش تعمیرات نرم افزار موبایل و یا ترکیبی از هر دو تحت عنوان آموزش مجازی تعمیرات موبایل جامع ۲ (که ۹۰هزار تومان ارزان‌تر از مجموع دو دوره است) را تهیه کرده و با دریافت لایسنس، این آموزش‌ها را هر چند مرتبه که بخواهید روی گوشی اندرویدی یا سیستم رایانه مشاهده بفرمایید.

شایان ذکر است که با خرید هر یک از پکیج‌های آموزش علاوه بر پشتیبانی تلفنی و حضوری برای رفع اشکال، امکان معرفی برای آزمون فنی و حرفه‌ای طبق شرایط زمان نیز وجود خواهد داشت (معرفی برای آزمون صرفاً در تهران خواهد بود).

مجموعه‌ی تخصصی آموزش و تعمیرات موبایل و لپ تاپ اِلبان

 

تخفیف ویژه‌ی اعضای سازمان بین‌المللی دانشگاهیان

بر اساس تفاهم صورت گرفته میان مجموعه‌ی البان و سازمان بین‌المللی دانشگاهیان، اعضای سازمان می‌توانند با مراجعه به بخش «خدمات» در سامانه سازمان، کد تخفیف ۲۰درصد خود را در رابطه با آموزش مجازی تعمیرات موبایل دریافت نمایند.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برگشت به بالا